artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - ACSI

10-lecie Adria Caravan Polska

Czas czytania 3 minuty
10-lecie Adria Caravan Polska

W tym sezonie Adria Caravan Polska obchodzi 10-lecie, choć sama fabryka istnieje na rynku przeszło 40 lat.

Impulsem zapoczątkowującym pomysł powstania firmy była caravaningowa pasja i pomysł prywatnego zakupu kilku nowych przyczep w Holandii. Holenderscy dilerzy polecili słoweńską Adrię jako firmę łączącą wysoką jakość i dobrą cenę oraz znaną w Europie markę. W czerwcu 1997 roku podpisano umowę i zaprezentowano po raz pierwszy ekspozycję wyrobów Adrii w Katowicach. Powstała firma Adria Caravan Polska - jedna z pierwszych, która z rozmachem podeszła do tematu caravaningu w Polsce.

10-lecie Adria Caravan Polska 1Przedsionek Mozart jest prezentem dla kupujących przyczepy Adrii z okazjii jubileuszu.

10-lecie Adria Caravan Polska 2Grzegorz Binkiewicz, dyrektor handlowy, prezentuje wyroby firmy Cadac.

Minęło 10 lat...
W ciągu 10 lat istnienia importera Adrii w Polsce na bieżąco prezentowano zmiany w poszczególnych modelach pojazdów, a także pokazywano nowości ze Słowenii. Polska Adria podjęła współpracę z innymi firmami zajmującymi się caravaningowym sprzętem, takimi jak: Fiamma, Gejrak, Dukdalf, Reimo, Teleair, Teleco, Cadac, Lafuma, Omnistor, Thetford, Polyplastic i inne. Firma Adria Caravan Polska w bieżącym sezonie z okazji rocznicy do każdej zakupionej przyczepy będzie bezpłatnie dodawać przedsionek holenderskiej firmy Gerjak (z kolekcji Mozart) w odpowiednim do danego pojazdu rozmiarze, a do samochodu kempingowego markizę lub roletę.

10-lecie Adria Caravan Polska 3Adriatik Coral Compact.

10-lecie Adria Caravan Polska 4Altea 462.

Reklama10-lecie Adria Caravan Polska 5


Rozwój
- Ciągły wzrost sprzedaży i rozwój firmy spowodował, że tegoroczna oferta wszystkich modeli przyczep i samochodów kempingowych jest jeszcze bardziej atrakcyjna cenowo niż w poprzednich latach. Najtańsza Altea dostępna jest już od 32 000 zł netto, a najkorzystniejszy cenowo Adriatik Coral Sport już od 123 600 zł netto – informuje Grzegorz Binkiewicz, dyrektor handlowy Adrii Caravan Polska. Firma planuje rozwinięcie sieci dilerskiej i serwisowej o nieobsługiwane regiony, a także zwiększenie aktywności targowej i wystawienniczej, np. na pierwszych wiosennych, caravaningowych targach w Katowicach o nazwie ExpoCaravaning 2008. Adria Caravan Polska będzie tak jak do tej pory wspierać rozwój caravaningu w Polsce.

10-lecie Adria Caravan Polska 6Adria Caravan Polska sprzedaje produkty Teleco.

10-lecie Adria Caravan Polska 7Adriatik Coral Sport A 571.

10-lecie Adria Caravan Polska 8Altea 512.

Klub
W nadchodzącym sezonie rusza również przedsięwzięcie o nazwie „Klub. Przyczep się do nas” (www.klub.przyczepsiedonas.pl) mające na celu zintegrowanie nie tylko miłośników marki Adria, ale także innych sympatyków firmy oraz fanów caravaningu. Adria Caravan Polska przygotowuje wiele niespodzianek dla członków klubu.
Więcej na: www.adriacaravan.pl

Dorota Nowak


03.03.2009
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News