Reklama
Bilbord - Maista 01.04 - 30.04 Sebastian_Marko podstrony (przedłużony na maj)
ReklamaA1 - katalog ACSI

OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  23.04.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Zmodyfikowaliśmy dział Targi i Zloty

Kilkanaście dni potrzebowaliśmy, aby zmodyfikować jeden z naszych działów na stronie www.polskicaravaning.pl. Od teraz swoje wydarzenie może dodać każdy, kto posiada u nas na portalu darmowe konto. 

Do tej pory dział „Targi i Zloty” obsługiwaliśmy my. Z poziomu konta użytkownika nie było możliwości dodania własnego wydarzenia. Na prośbę naszych Czytelników, zmieniliśmy to. 

Po pierwsze, został zmodyfikowany cały wygląd tego działu. Teraz w czytelny sposób widoczna jest informacja, o jakim zlocie/wydarzeniu mowa oraz kiedy i gdzie się odbędzie. Czerwony przycisk „PRZED NAMI” informuje, że na wydarzenie jeszcze można się zapisać/przyjechać. Przycisk „ZA NAMI” pozwala wyszukać wcześniejsze zloty, które już się odbyły.

Największą zmianą jest jednak udostępnienie naszym Czytelnikom możliwości własnoręcznego dodawania wydarzeń. W ten sposób możecie poinformować o zlocie, nieformalnym spotkaniu, targach bądź czymkolwiek innym związanym z przyczepami lub kamperami. Wystarczy założyć u nas konto (darmowe) i… już.

Prosty formularz wymaga jedynie podania tytułu, opisu wydarzenia, jego miejsca oraz daty. Dodatkowo można (ale nie trzeba) zawrzeć link, gdzie znajdziemy więcej informacji. 

Zabezpieczeniem z naszej strony pozostaje konieczność akceptacji wydarzenia po jego dodaniu na portal. Średnio wykonujemy te czynności (akceptacja kempingów, miejscówek i wydarzeń) około 10 razy w przeciągu jednej doby.

Przypominamy, że za pomocą konta na naszym portalu można bezpłatnie dodać miejscówkę lub kemping do naszej bazy. To samo konto służy również jako narzędzie przy dodawaniu ogłoszeń (również bezpłatnych). 

Zapraszamy do korzystania!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony