artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord Ogłoszenia

Z PZM TRAVEL ruszaj już dziś w nowy sezon

Z PZM TRAVEL ruszaj już dziś w nowy sezon

Dominującym kierunkiem przyszłorocznych wyjazdów caravaningowych jest Francja. 

W maju rozpoczynamy od 11 dniowego wyjazdu do Normandii i Bretanii (18-28.05.19). To impreza przygotowana na życzenie naszych stałych turystów podróżujących kamperami. Takiej wyprawy jeszcze nie było. Będzie to impreza objazdowa, podczas której mamy zaplanowane aż 4 wycieczki autokarowe z przewodnikiem. Odwiedzimy zarówno najpiękniejsze miasta regionu jak Rouen czy Caen, ale i małe, malownicze miasteczka portowe na wybrzeżu Atlantyku słynące z hodowli ostryg. W programie nie może zabraknąć słynnego opactwa Le Mont Saint Michel. Normandia to również bogactwo kulinarne. Podczas zlotu będziemy odkrywać tajniki produkcji lokalnych serów oraz miejscowego trunku - calvadosu. Miłośnicy historii również znajdą coś ciekawego dla siebie, gdyż plaże Normandii podczas II wojny światowej były świadkiem jednej z największych operacji desantowych wojsk alianckich tzw. D-Day.

Następnie proponujemy przejazd i kontynuację pobytu we Francji - na wyjazd po Dolinie rzeki Loary (28.05-01.06.19). Podczas imprezy odwiedzimy najsłynniejsze zamki regionu: Blois, Chambord, Chenonceau i Amboise. W programie wycieczki autokarem i rowerem.

Na początku czerwca zapraszamy na kolejną imprezę caravaningową, tym razem do południowej Francji. Podczas zlotu w Prowansji (02-08.06.19) proponujemy bogaty program zwiedzania. Planujemy wycieczki do Aix-en-Provence, Awinion, Gordes, Roussilon, szlakiem ochry oraz śladami słynnych francuskich malarzy jak Vincent van Gogh czy Paul Cezanne.

ReklamaSródtekstowy YT PC
W naszym kalendarzu, jak co roku, znalazły się międzynarodowe imprezy organizowane przez zagraniczne kluby caravaningowe. Wśród nich warto wymienić Europa Rally i Adria, które będą realizowane na chorwackim kempingu Cikat oraz FICC, który odbędzie się w lipcu pięknym francuskim mieście Châteaubriant.

Na koniec sezonu, we wrześniu, zapraszamy na Dahlye Rallye pod Budapesztem a później planujemy objazdowe zwiedzanie Grecji. W planie Ateny i Peloponez (oferta jeszcze w trakcie przygotowania).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programami wyjazdów i do wczesnej rezerwacji.

Wystarczy WEJŚĆ NA STRONĘ www.pzmtravel.com.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony przy każdej ofercie.

Zespół PZM-Travel


Bartłomiej Ryś20.12.20180