artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Voucher świąteczny

Voucher świąteczny

Czas czytania 1 minuta

Brak pomysłu na prezent świąteczny? Voucher na roczną lub dwuletnią prenumeratę „Polskiego Caravaningu” to upominek, z którego ucieszą się nie tylko pasjonaci caravaningu.

Zainteresowani? Czym prędzej piszcie do Pauliny (paulina.badurek@goldman.pl), która dopilnuje, aby voucher dotarł pod wskazany adres przed świętami. Ten kolorowy kartonik to przepustka do najświeższych doniesień ze świata kamperów i przyczep kempingowych. Na łamach naszego dwumiesięcznika piszemy o ciekawostkach, rozmawiamy z interesującymi ludźmi, relacjonujemy imprezy branżowe, testujemy, radzimy, analizujemy, wyjaśniamy. Magazyn „Polski Caravaning” to również moc inspiracji dla osób, które dopiero w nadchodzącym roku planują zainteresować się caravaningiem i w ten sposób spędzić nie tylko wakacje, ale również niejeden weekend. Każde wydanie naszego czasopisma obfituje zarówno w informacje, jak i publicystykę najwyższych lotów.

Koszt vouchera to 85 lub 150 zł, w zależności od tego, czy zdecydujesz się na prenumeratę roczną czy dwuletnią. Kupon możemy wysłać albo bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować, albo na podany przez Ciebie adres – np. Twój, jeśli chciałbyś wręczyć go osobiście. Aby obdarowana osoba mogła zrealizować voucher, wystarczy, że skontaktuje się z nami pod numerem tel. 533 072 734 lub mailowo: paulina.badurek@goldman.pl.

Voucher świąteczny 1


Krzysztof Dulny 04.04.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News