Reklama
Bilbord - bookingcamper

OBLICZA CARAVANINGU

11 miesięcy temu  19.03.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Ponad 140 stron w nowym numerze Polskiego Caravaningu

Już za chwilkę, już za momencik do Waszych rąk trafi najnowszy magazyn „Polski Caravaning”, który w naszych kręgach redakcyjnych nazywany jest „targowym”. Spokojnie: to, że targi zostały odwołane nie oznacza, że nie przygotowaliśmy dla Was naprawdę wielu, wielu ciekawych materiałów. Ze względu na koronawirusa, publikujemy również miejsca, w których możecie nasz magazyn otrzymać.

Tylko część salonów prasowych Empik pozostaje otwarta. Ich listę publikujemy poniżej. Nasz magazyn będzie również można dostać na stacjach paliw BP (ponad 300 punktów w całej Polsce), w salonach prasowych RUCH (te, które pozostają otwarte) oraz stacjach paliw LOTOS (ponad 300 punktów w kraju).

Najlepszą opcją na zamówienie magazynu „Polski Caravaning” prosto do domu, bez zbędnej potrzeby wychodzenia z domu, jest wykupienie prenumeraty. Całość załatwimy przez Internet: https://polskicaravaning.pl/strony/prenumerata-przez-internet

„Targowy”, ale bez targów

Drugie wydanie „Polskiego Caravaningu” w każdym roku kalendarzowym zwykliśmy nazywać „targowym”. Niestety, z powodu epidemii wydarzenie zostało przesunięte, ale to dało nam nieco więcej czasu na przygotowanie naprawdę wielu, wielu ciekawych treści. Łącznie objętość magazynu przekroczyła 140 stron! O czym można przeczytać?

Przede wszystkim Wasz ulubiony dział, czyli testy. „Na warsztat” wzięliśmy nowego Globe-Traveller’a X oraz Dethleffs’a Trend T7057EB z ogrzewaniem ALDE. W dziale „Podróże” opisujemy m.in. Czeczenię i Azerbejdżan. Przygotowaliśmy również kilka propozycji na spędzenie krótkiej, tegorocznej majówki w kraju oraz postaraliśmy odpowiedzieć na klasyczne pytanie caravaningowe: na dziko czy na kempingu? Krótko wspomnieliśmy również o Chorwacji. 

W numerze znajdziecie też spis firm, które, naszym zdaniem, są najlepsze na polskim rynku. Mowa tu nie tylko o sprzedaży nowych kamperów i przyczep, ale także o serwisie, sklepach caravaningowych czy wypożyczalniach. Oczywiście w zestawieniu znajdziecie te marki, które zechciały się pokazać na naszych łamach. Nie zabrakło tekstów dla początkujących, którzy stają przed wyborem swojego pierwszego kampera. 

W dziale „Przegląd Rynku” znajdziecie bardzo dużo prezentacji różnych kamperów, przyczep kempingowych i innych, ciekawych rozwiązań caravaningowych. Część z nich miała mieć swoją premierę w Poznaniu, ale, z przyczyn oczywistych, będziecie mogli się z nimi zapoznać za naszym pośrednictwem.

Magiczny „Polski Caravaning”

Pamiętacie gazety z uniwersum „Harrego Pottera”? Tam zdjęcia do artykułów magicznie się „poruszały”. My co prawda do takiego poziomu jeszcze nie doszliśmy, ale za to od tego numeru będziecie mogli zapoznać się z technologią RunVido. Na czym polega? Wystarczy smartfon z aparatem oraz aplikacja "RunVido", którą bezpłatnie możemy pobrać ze Sklepu Play lub iStore. Następnie wystarczy najechać na zdjęcie oznaczone specjalną ikonką i... już możemy zobaczyć ukryty materiał video! Łącznie w nowym numerze ukryliśmy dwa materiały, które nie tylko ubogacą nasz magazyn, ale także w łatwy sposób połączą druk z Internetem. Pierwszy z nich znajdziecie już na okładce nowego numeru.

Magazyn trafi do punktów sprzedaży w okolicy 6 kwietnia (mogą pojawić się opóźnienia ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną. Prenumeratorzy będą się mogli nim cieszyć już 1 kwietnia (i to nie będzie prima aprilis!). 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 4
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony