Reklama
Bilbord - bookingcamper

ABC CARAVANINGU

OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  21.02.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

fot. BP

Od teraz magazyn drukowany "Polski Caravaning" znajdziecie na 300 stacjach paliw BP w całej Polsce. To duży krok zarówno dla nas, ale i też dla całej branży caravaningowej.

Magazyny o kamperach lub przyczepach na niemieckich stacjach benzynowych nikogo nie dziwią. W dowolnym punkcie mamy ich przynajmniej kilka do wyboru. Nie ma się co dziwić: caravaning w Niemczech to jedna z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu. U nas dopiero się to rozwija, ale trzeba przyznać, że jest to proces niezwykle dynamiczny.

My, jako redakcja i jedyne, największe medium caravaningowe drukowane w kraju, chcemy nadążyć za tymi trendami i rozwojem. Dlatego z dumą informujemy, że od pierwszego numeru w 2020 roku wchodzimy na półki stacji  paliw BP. "Polski Caravaning" pojawi się w 300 punktach firmowych w całej Polsce. To dla nas duża szansa na dotarcie nie tylko do stałych Czytelników, ale także do tych nowych, do tej pory niezwiązanych z caravaningiem. Pamiętajcie, że magazyn jest kolportowany na stacjach firmowych, należących do koncernu BP (na rynku funkcjonują jeszcze stacje partnerskie). Znajdziecie je w większości dużych miast. 

A dla wszystkich, którzy chcą z naszymi magazynami być na bieżąco i dostawać je nieco wcześniej niż reszta, polecamy prenumeratę: https://polskicaravaning.pl/strony/prenumerata-przez-internet

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony