artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance

Mobile homes na kempingu

Czas czytania 1 minuta
Mobile homes na kempingu

Wybierając się na wakacje, czasami mamy ochotę na zmiany. Mobile homes, czyli przenośne domy, znajdują się na wybranych kempingach.

Takie domki ma swojej ofercie holenderska firma Vacansoleil. Mobile homes są dobrze wyposażone i odznaczają się funkcjonalnym wnętrzem.

Mobile homes na kempingu 1Klient ma do wyboru trzy typu domków: Fiji, Bali i Tahiti, nieznacznie różniących się od siebie. Są one na stałe podłączone do wodociągów i kanalizacji, co umożliwia swobodne korzystanie z łazienki. W domku np. Tahiti obydwie sypialnie mają swoją, osobną łazienkę, w której jest prysznic, umywalka i toaleta. Pozostałe modele mają jedną łazienkę i różnią się powierzchnią i wyposażeniem.

Mobile homes na kempingu 2Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony: w kuchnię gazową, lodówkę, zestaw naczyń kuchennych i sztućców, duży stół. Na werandzie przy domku można również korzystać z zestawu mebli ogrodowych (stolik, krzesła, parasol). W każdym mobile home są dwie sypialnie. Główna, z podwójnym łóżkiem i dużą, przestronną szafą. Druga sypialnia ma dwa pojedyncze tapczany i często dodatkowe łóżko piętrowe. Możliwe jest także rozłożenie sofy w pokoju dziennym – powstanie w ten sposób wygodne miejsce do spania dla dwóch osób, np. gości. Więcej na: www.vacansoleil.pl

Mobile homes na kempingu 3
Dorota Nowak


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News