artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord - bookingcamper

Kluby caravaningowe w Polsce – cd.

Czas czytania 2 minuty
Kluby caravaningowe w Polsce – cd.

W poprzednim numerze zamieściliśmy tabelę z danymi o aktualnie działających klubach caravaningowych w Polsce.

Okazało się jednak, że do tabeli wkradły się pewne błędy i nieścisłości. Bogumił Mierkowski zwrócił uwagę, że „automobilkluby nie są klubami caravaningowymi, tylko prowadzą m.in. działalność w dziedzinie turystyki caravaningowej poprzez Komisję, Koło lub sekcję caravaningową (np. AK Beskidzki: Koło „Ondraszek”, AK Kielecki Koło „Jaga” i „Koło”, „Sabat” itd.)”.

Poprawki:
1. Prawidłowy adres internetowy Klubu Caravaningowego „Kompas”, to: www.klub-caravaningowy-kompas.com.
2. Automobilklub Polski powstał w roku 1909. W roku 1973 rozpoczął działalność caravaningową, najpierw jako Koło, a obecnie jako Komisja Caravaningu.
3. Łódzki Klub Campingu i Caravaningu jako jedyny zrzeszony jest w trzech federacjach: PFCC, PZM i PTTK. Do klubu należy 81 załóg i jest on jednym z największych w Polsce.
4. Nie uwzględniono w zestawieniu Kaliskiego Klubu Campingu i Caravaningu „Kaltur”, reaktywowanego w 1999 roku po trzyletniej przerwie (więcej na ten temat na stronie 70).
5. Nie uzwględniliśmy w zestawieniu klubu Towarzystwo Statecznych Caravaningowców. Więcej o klubie w kolejnym numerze magazynu, a informacje o nim można znaleźć na stronie www.caravaning.32.pl.
6. Prezesem Gliwickiego Klubu Caravaningowego „GLOB” jest Marian Klęczar, a strona internetowa klubu to www.gkcglob.republika.pl.

Przepraszamy za błędy i jednocześnie prosimy kluby caravaningowe o częstszy kontakt z redakcją. Magazyn „Polski Caravaning” jest forum spotkania wszystkich miłośników caravaningu w naszym kraju – jesteśmy dla Was. Nie do wszystkich informacji o klubach, zlotach, imprezach, zmianach możemy dotrzeć sami na czas.

ReklamaSródtekstowy YT PC

Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News