artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord - bookingcamper

Kamper w dwóch częściach

Kamper w dwóch częściach

Samochód – najlepiej terenowy. Do tego „nakładka” w miejsce skrzyni ładunkowej – w której śpimy, jemy, wypoczywamy. Tak wygląda kamper „w dwóch częściach”.

Produkuje takie pojazdy np. niemiecka firma Bimobil. Są to pojazdy kempingowe na bazie samochodu typu pick-up. W środku mamy tyle miejsca ile w niejednej przyczepie.Wielokrotnie takie „nakładki” można po przyjeździe na miejsce postawić na nóżkach, a po okolicy podróżować samym pojazdem. Pojazdami służącymi za bazę dla naczep są Ford, N issan i Land-Rover – wszystkie sprawdzają się w trudnym terenie. Gdy akurat nie jeździmy, pojazd można używać jak klasyczny pick-up (po zamontowaniu skrzyni ładunkowej).

Kamper w dwóch częściach 1


Kamper w dwóch częściach 2Także niemiecka firma Tischer posiada w swojej ofercie tego typu pojazdy, a nie są to jedyni producenci takich kamperów u naszych zachodnich sąsiadów. W naszym kraju nie jest to najpopularniejszy sposób na caravaning. Zainteresowanym polecam strony wspomnianych producentów: www.bimobil.comwww.bimobil.comwww.tischer-trail.de

Kamper w dwóch częściach 3


Kamper w dwóch częściach 4
Dariusz Wołodźko