artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
II Ogólnopolski Zlot Żuka za nami [FOTO]
  fot. Fot: Ksenia Poprawska

II Ogólnopolski Zlot Żuka za nami [FOTO]

Czas czytania 1 minuta

Pod patronatem Wrak Race Silesia (któremu serdecznie dziękujemy za dostarczenie niezbędnych informacji) w dniach 22-24 czerwca na kempingu Agro-Camp w Dusznikach Zdroju odbył się II ogólnopolski zlot fanów Żuka. Pomimo typowo jesiennej pogody na miejscu pojawiło się 13 ekip z różnych części Polski.

Nie zabrakło Żuków typowo wyprawowych jak i kolekcjonerskich. Jedna z ekip przyjechała aż ze Szczecina! Część uczestników zlotu na miejsce przyjechało innymi pojazdami - ich Żuki są obecnie w trakcie remontów. Wszystko po to, aby już na dniach mogły się pokazać na drogach.

Czas na zlocie upłynął na „Żukowych rozmowach”, podpatrywaniu modyfikacji i usprawnień, nie obyło się bez konkursów z nagrodami za najwolniejszą jazdę przodem i …najszybszą tyłem!

Sobotni wieczór uświetniło ognisko z muzyką lat 80 tych a w niedzielę o 12:00 Żuki ustawiły się pod halą sportową w Dusznikach Zdroju. Po „wystawie” o godzinie 15:00 uczestnicy rozjechali się do domów.

Organizatorzy serdecznie dziękują kampingowi AgroCamp Duszniki Zdrój oraz MOKIS Duszniki Zdrój za pomoc w organizacji zlotu.

NAGRODZENI UCZESTNICY ZLOTU :

  • Żuk Turysta: Piotr i Paweł
  • Super Żuk: Roman i Grzegorz
  • Nagroda Żółwie Tempo: Andrzej i Andrzej
  • Nagroda Sprint: Andrzej

Gratulujemy zwycięzcom konkursów i dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom tegorocznego zlotu. Do zobaczenia za rok!


Bartłomiej Ryś27.06.2018 zdjęć 41
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News