artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord polferries 11.05-11.06 Grzegorz

Cyklo Gdynia 2017 - odwiedź nas dziś! [FOTO]

Czas czytania 2 minuty
Cyklo Gdynia 2017 - odwiedź nas dziś! [FOTO]

Od 21 do 25 czerwca w Gdyni odbywają się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. To już piąta impreza organizowana pod marką „Cyklo Gdynia”. Jak wiadomo, karawaning jednoznacznie kojarzy się z jednośladami, dlatego nie mogło nas zabraknąć na miejscu.

To największy i najważniejszy wyścig z serii Cyklo i wśród imprez organizowanych przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe.

Zarówno charakterystyka trasy jak i sceneria od startu do mety nadają mu wyjątkowy charakter wydarzenia najwyższej rangi dla każdego kolarza amatora. Jak co roku – każdy uczestnik może także liczyć na profesjonalne zabezpieczenie trasy, co w połączeniu z wysokiej jakości nawierzchnią dróg daje szansę na posmakowanie prawdziwego ścigania.

Jest to też wyścig najbardziej prestiżowy, z wyjątkową oprawą. Miasteczko zawodów, linia startu oraz meta umiejscowione są w najbardziej charakterystycznym miejscu miasta – na Skwerze Kościuszki. Organizacja wyścigu z przejazdem przez centrum miasta oraz „zaanektowaniem” na cały dzień „pocztówkowej” lokalizacji w Gdyni możliwa jest dzięki wsparciu Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu.

Ponownie do wyboru dwa dystanse, „sprinterski” 44 km oraz – dla osób z bardziej zaprawioną w bojach „nogą” – 134 km.

Nie wyobrażamy sobie karawaningu bez rowerów, dlatego w Gdyni spotkacie przedstawicieli Polskiego Caravaningu. Na naszym stoisku można dostać (za darmo!) archiwalne numery naszego magazynu. Zapraszamy!

ReklamaSródtekstowy YT PC


Administrator25.06.20170 zdjęć 11
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News