artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Cyklo Gdynia 2017 - odwiedź nas dziś! [FOTO]

Czas czytania 2 minuty
Cyklo Gdynia 2017 - odwiedź nas dziś! [FOTO]

Od 21 do 25 czerwca w Gdyni odbywają się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. To już piąta impreza organizowana pod marką „Cyklo Gdynia”. Jak wiadomo, karawaning jednoznacznie kojarzy się z jednośladami, dlatego nie mogło nas zabraknąć na miejscu.

To największy i najważniejszy wyścig z serii Cyklo i wśród imprez organizowanych przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe.

Zarówno charakterystyka trasy jak i sceneria od startu do mety nadają mu wyjątkowy charakter wydarzenia najwyższej rangi dla każdego kolarza amatora. Jak co roku – każdy uczestnik może także liczyć na profesjonalne zabezpieczenie trasy, co w połączeniu z wysokiej jakości nawierzchnią dróg daje szansę na posmakowanie prawdziwego ścigania.

Jest to też wyścig najbardziej prestiżowy, z wyjątkową oprawą. Miasteczko zawodów, linia startu oraz meta umiejscowione są w najbardziej charakterystycznym miejscu miasta – na Skwerze Kościuszki. Organizacja wyścigu z przejazdem przez centrum miasta oraz „zaanektowaniem” na cały dzień „pocztówkowej” lokalizacji w Gdyni możliwa jest dzięki wsparciu Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu.

Ponownie do wyboru dwa dystanse, „sprinterski” 44 km oraz – dla osób z bardziej zaprawioną w bojach „nogą” – 134 km.

Nie wyobrażamy sobie karawaningu bez rowerów, dlatego w Gdyni spotkacie przedstawicieli Polskiego Caravaningu. Na naszym stoisku można dostać (za darmo!) archiwalne numery naszego magazynu. Zapraszamy!

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravan Show 2023 01.09-30.09 Sebastian


Administrator25.06.20170 zdjęć 11
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News