PREZENTACJE POJAZDÓW

4 miesiące temu  18.05.2019, ~ Administrator   

W retro aranżacji lat 50-tych - kamper Eriba Troll

Wiemy doskonale, że trolle z magicznych krain urodą nie grzeszą. Zupełnie inaczej jest w przypadku przyczep marki Eriba. Są małe, funkcjonalne i w niezwykłym stylu retro.

Troll 530 Rockabilly to wydatek rzędu 21 tys. euro za wersję podstawową. Jej długość to 579 cm, a na pokładzie wyśpią się maksymalnie trzy osoby. I moglibyśmy was w tym miejscu „zanudzać” kolejnymi danymi technicznymi, ale w przypadku tego modelu jest to po prostu bezcelowe.

Dlaczego? Bo moc trolla leży w tym, jak ta przyczepa wygląda. To fakt, jest dość niska i trudno się do niej wchodzi przez małe drzwiczki boczne (można się poczuć jak hobbit z tolkienowskich opowieści), ale w środku nawet najwyżsi caravaningowcy nie będą mieli problemu z poruszaniem się, a to dzięki wysuwanej i podnoszonej konstrukcji dachowej.

Wewnątrz, co tu dużo mówić – jest po prostu przytulnie. Kremowe kolory połączone z ostrą czerwienią drobnych elementów tworzą bardzo spójną całość. Nawet dywan na podłodze jest czerwony – prawie jak w domu. 

Producent nie zapomniał o dużym łóżku (198x140 cm) i pełnym wyposażeniu standardowym każdej przyczepy.

Co w przypadku, kiedy nie lubimy czerwieni? Klienci Eriby mają do wyboru wersję „Ocean Drive”, która – jak się domyślacie – jest w kolorze niebieskim.

Artykuł pochodzi z numeru 1(80) 2018 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

W retro aranżacji lat 50-tych - kamper Eriba Troll
W retro aranżacji lat 50-tych - kamper Eriba Troll

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony