artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Transa-M na targach w Nadarzynie

Transa-M na targach w Nadarzynie

Jednym z wystawców zbliżających się targów Camper & Caravan Show (7-10 października) będzie Transa-M. Firma zaprezentuje w Nadarzynie kampery marek Chausson, Randger oraz Autostar, których jest autoryzowanym dealerem.

Randger to kampery zabudowane na bazie Fiata Ducato, Forda Transita, Forda Custom oraz Renault Trafic, co oznacza, że w ofercie znajdziemy zarówno mini-kampery z podnoszonym dachem, jak i klasyczne rozwiązania na dobrze znanej bazie Ducato. Szeroka gama modelowa obejmuje również pojazdy z napędem 4x4 (Ford Transit), co jest nie lada ciekawostką na europejskim rynku kamperów.

Podczas targów zaprezentowany zostanie premierowy model R490, zabudowany na bazie Forda Customa. To prawdziwa gratka dla miłośników kompaktowych rozmiarów oraz ergonomicznych rozwiązań. Atrakcyjne podwozie i świetna konfiguracja czynią z pojazdu ciekawą propozycję na rynku mini-kamperów. Nie zabraknie również bestsellerów marki, czyli Ducato Max R640 z łóżkami wzdłużnymi oraz R602 z łóżkiem poprzecznym. Klientów, którzy szukają rodzinnych rozwiązań w gamie vanów, na pewno ucieszy możliwość zobaczenia modelu R600 z łóżkiem piętrowym oraz R555, który wyposażony jest w elektrycznie podwieszane łóżko pod sufitem (w przedniej części nadwozia).

Chausson – sprzedażowy bestseller. Marka, która od kilku lat podbija polski rynek kamperów o dmc do 3500 kg. Powód? Innowacyjne rozwiązania, ergonomia na najwyższym poziomie oraz świetny design. W ofercie producenta dostępne są wszystkie rodzaje zabudów – alkowy, vany, półintegry oraz integry. Na stoisku firmy Transa-M znajdą się głównie półintegry, które są najczęściej wybieraną zabudową przez polskich fanów caravaningu. Będą oczywiście zabudowane na bazie Forda Transita, i to w większości z automatyczną skrzynią biegów. Zaprezentujemy więc najbogatsze konfiguracje Titanium Premium, co również warte podkreślenia – najpopularniejsze na polskim rynku.

Autostar, czyli trzecia marka z naszej oferty, to produkty klasy średniej-wyższej, które wyróżnia doskonała jakość zastosowanych materiałów. Producent, który od początku lat 70. ubiegłego roku nieprzerwanie produkuje wyjątkowe kampery „Made in France”. Wspólny mianownik między pozostałymi markami z naszej oferty to przynależność do jednego koncernu – Trigano, obecnie jednego z największych producentów kamperów w Europie. W gamie Autostar znajdziemy zarówno półintegry, jak i pełne integry, w różnych klasach wykończenia, z ramą AL-KO, podwójną podłogą czy ogrzewaniem Alde. Od roku 2022 nowością w portfolio Autostar będą luksusowe vany na bazie Fiata Ducato. Co zobaczymy w Nadarzynie? Na ten moment jeszcze ciężko stwierdzić ze względu na problemy z dostępnością podwozi na rynku. Firma stara się jednak pozyskać jak największą liczbę nowych modeli producenta.

– Zapraszamy wszystkich serdecznie na nasze stoisko podczas Camper & Caravan Show. 7-10 października, Nadarzyn, hale Ptak Warsaw Expo. Do zobaczenia!


Krzysztof Dulny 20.09.20210 zdjęć 7

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW