artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Podróż w luksusie

Podróż w luksusie

Kiedy zbliża się lato i czas planowania urlopu, często trudno dojść do porozumienia. Mąż chce zwiedzać, podróżować, żona domaga się wygody, luksusu, a dzieci krzyczą, że bez roweru nie ma wakacji. I co wybrać? Otwarte przestrzenie i wolność, czy komfort i piękne wnętrza apartamentów? A co, jeśli nie trzeba wybierać?

Swoim najnowszym modelem firma Mobilvetta zaprasza nas do odkrywania świata i wspaniałych przygód w warunkach, jakich nie powstydziliby się książęta i arabscy szejkowie. K-Yacht Tekno Design to najnowsze dziecko marki należącej do włoskiego koncernu SEA.

Cały projekt skupiony jest wokół nowoczesnej i pionierskiej wizji V-Concept. Obejmuje ona V-Sky, czyli sufit, górne szafki oraz duże okno dachowe tworzące jedną, spójną całość. W strefie przygotowywania posiłków koncepcja ta ujawnia się jako V-Top, czyli solidna, nowoczesna, kompaktowa kuchnia wykończona jasnym kamieniem, którego przedłużenie tworzy oparcie siedzeń w części dziennej, czyli V-Sofy o ergonomicznym kształcie z siedzeniami w kształcie litery V i podłokietnikami zapewniającymi maksymalny komfort.

W układzie samochodu, zaczynając od strony kabiny, znajdują się dwa wygodne, obrotowe, obite skórzaną tapicerką fotele, pozwalające w maksymalny sposób wykorzystać przestrzeń dzienną kampera. Zaraz za siedzeniami znajduje się stół, w którym wykorzystano wiele praktycznych rozwiązań – u podstawy antracytowej nogi znajduje się podświetlenie, wykorzystujące technologię LED, a blat z możliwością rozłożenia ma możliwość obrotu o 360°. Przy stole, oprócz wspomnianej wcześniej komfortowej V-Sofy i obrotowych foteli, znajduje się dodatkowe siedzenie – po prawej stronie od wejścia do pojazdu. Powyżej siedzeń znalazło się duże podwójne łóżko. Dzięki zastosowaniu nowego mechanizmu opuszczania, możliwe było przesunięcie go bliżej przedniej szyby i zwiększenie dostępności przestrzeni części dziennej. Dolna część posłania tworzy jedną linię z górnymi szafkami, aby dać większą integralność pomiędzy przodem a tyłem kabiny.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Znajdującą się na wprost wejścia, zaraz za strefą dzienną kuchnię zaprojektowano z dbałością o ergonomię, komfort i bezpieczeństwo. Trójpalnikowy panel kuchenny posiada chroniącą przed wysoką temperaturą płytę pokrytą białym szkłem, nad którą znajduje się uchwyt na przyprawy, a całość otoczona jest laminowanym panelem dającym efekt INOX. Po prawej stronie kuchenki znajdują się łatwo dostępne półki, pojemniki, a obok – dwukomorowy zlew z armaturą w najlepszym włoskim wydaniu. Pod blatem znajdziemy sporo pojemnych szafek, których fronty wykończono pięknym drewnem. Znajdziemy tam między innymi wysuwane cargo z koszyczkiem oraz podwójny kosz na śmieci. Na przeciwnej ścianie znajduje się duża, dwukomorowa lodówka połyskująca czarnym wykończeniem.

Za kuchnią zaczyna się część sypialna, do której prowadzą przesuwne, drewniane drzwi. Rozkład części kąpielowej oraz układ łóżek zależy od wybranego układu. W modelu K-Yach T.D. 85 w układzie Twin Bed z dwoma osobnymi łóżkami oraz w K-Yacht T.D. 89 w układzie Queen Bed po prawej stronie łazienki znajduje się przestronna kabina prysznicowa, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i wykończona zgodnie z włoskim designem, aby załoga mogła poczuć się jak w najlepszych salonach spa. Po przeciwnej stronie jest toaleta z umywalką, funkcjonalne i wygodne. W łazience znajduje się także duże okno, oczywiście z roletą i moskitierą. Wszystko okraszone włoskim wyczuciem stylu i dbałością o szczegóły. Od części nocnej dzielą nas solidne, podwójne, rozsuwane drzwi. W modelu K-Yacht T.D. 79 spotkamy się z innowacyjnym układem, w którym na wprost wejścia znajduje się piękna umywalka z designerską armaturą, po prawej stronie mamy toaletę, a po lewej – przestronną i ergonomiczną kabinę prysznicową. W tym układzie do części sypialnej przechodzimy po prawej lub lewej stronie umywalki, gdzie czeka na nas łóżko typu Queen Bed. Dookoła, we wszystkich układach, znajdują się liczne szafki i schowki, wykończone w najdrobniejszych detalach, z precyzją i dokładnością, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, zgodnie z nowoczesną i zachwycającą koncepcją całego samochodu.

ReklamaŚródtekstowy 2 BookingCamper
Nie da się ukryć, że Mobilvetta K-Yacht Tekno Design zachwyca. To idealny sposób na perfekcyjne wakacje – gdziekolwiek zechcesz.

MTM CamperyAdministrator17.08.20170 zdjęć 3