artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Coco to mała, lekka i dobrze wyposażona przyczepa kempingowa
  fot. Bartłomiej Ryś Coco to mała, lekka i dobrze wyposażona przyczepa kempingowa

Dethleffs COCO - lekka i piękna przyczepa [FILM]

Czas czytania 2 minuty

Być może nie będziemy teraz obiektywni, ale Dethleffs’a Coco uważamy za jedną z najładniejszych i najbardziej oryginalnych przyczep kempingowych dostępnych na rynku. Podczas Caravan Salon 2018 mogliśmy zobaczyć jej odsłonę w wersji „Lounge”. 

Coco przede wszystkim rzuca się w oczy dzięki nietypowemu kształtowi i… „markizie” otaczającej całą przyczepę. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu teren wokół przyczepy jest chociażby zawsze suchy podczas opadów deszczu lub skutecznie chroni nas przed mocnymi promieniami słońca.

Coco to też świetne wyposażenie: bojler na ciepłą wodę (5-litrowy), wielofunkcyjne podłączenie zewnętrzne (230, 12V, TV i SAT - oglądanie ulubionego meczu na zewnątrz jest jak najbardziej możliwe), zbiornik na wodę czystą (44 litry), duża lodówka (142 litry) i zamrażalnik (15 litrów). Do tego producent dorzuca mobilny zbiornik na ścieki. 

Tak naprawdę możemy Coco konfigurować dowolnie. Jak widać na filmie, bez problemu zainstalujemy w środku projektor zamiast telewizora. Przestrzeni jest aż nadto. Kącik kuchenny jest idealny do przygotowania posiłków dla całej załogi (najczęściej dwuosobowej), za drzwiami znajdziemy prysznic i toaletę kasetową. 

Co ważne, Coco jest bardzo lekką przyczepą. Masa własna to zaledwie 733 kilogramy, DMC możemy wybrać: 900 lub 1100 kg. Wymiary: długość całkowita 589 cm, szerokość 220 cm, wysokość 261 cm. 

Cena bazowa startuje od 18.800 euro. 

ReklamaDethleffs COCO - lekka i piękna przyczepa [FILM] 1

Bartłomiej Ryś31.12.2018 zdjęć 8
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News