artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
3 modele Volkswagena na CSS

3 modele Volkswagena na CSS

Czas czytania 3 minuty

Podczas Caravaning Summer Show we Władysławowie będzie można podziwiać aż trzy modele marki Volkswagen Samochody Użytkowe oferowane z zabudową kamperową. Już najmniejszy model dostępny jako minikamper, czyli Caddy Beach, daje pełną swobodę podróżowania i komfort spania na rozkładanym łóżku. T6 California Ocean to legendarny samochód, który od 30 lat jest ulubieńcem surferów i symbolem podróży pełnych wolności. Crafter kamper, czyli niemal dom na kółkach jest wyposażony nie tylko w komfortową sypialnię i kuchnię, ale również w łazienkę z toaletą.

Już w najbliższy weekend we Władysławowie odbędą się pierwsze w Polsce plenerowe Targi Karawaningowe, podczas których swoje produkty zaprezentują nie tylko producenci kamperów, ale także producenci przyczep kampingowych, namiotów, namiotów dachowych, domków mobilnych, a także sprzętu karawaningowego i kampingowego. Dla odwiedzających zaplanowano dwie strefy – „surfera”, ze szkołą windsurfingu i kitesurfingu oraz „otwartą”, w której zostaną zaprezentowane m.in. ekskluzywne łodzie motorowe, elektryczne hulajnogi oraz dmuchany katamaran. 

Marka Volkswagen Samochody użytkowe przygotowała na ekspozycję 3 samochody z zabudową kamperową. 

Caddy Beach w standardzie oferuje duże i komfortowe łóżko oraz wiele praktycznych schowków. Do wyposażenia seryjnego należą zasłona kryjąca przedniej szyby oraz magnetyczne zasłony okien bocznych. Caddy Beach, w połączeniu z opcjonalnym pakietem „Camping”, można łatwo powiększyć do rozmiarów małego domku wakacyjnego za sprawą namiotu o wymiarach 2,3 x 2,9 m rozkładanego za tylną klapą. W skład pakietu „Camping” wchodzą również dwa składane krzesła, stolik i kratka wentylacyjna do zamontowania na drzwiach przesuwnych.  

Reklama3 modele Volkswagena na CSS 1
Volkswagen California pojawił się na rynku w 1988 roku, jednak legenda Bullika trwa o wiele dłużej. Dzisiaj Volkswagen Samochody Użytkowe produkuje model California s na bazie Transportera szóstej generacji. Kilka tygodni temu California obchodziła jubileusz 30-lecia oraz świętowano wyprodukowanie jej stutysięcznego egzemplarza. Niemal od początku istnienia model ten zyskała pozycję najpopularniejszego auta rekreacyjnego na świecie. Niedawno Californię wyróżniono w Niemczech tytułem „Rekreacyjny Samochód Roku 2018”. W sumie podczas 30 lat istnienia modelu California wyprodukowano 160.000 egzemplarzy tego auta. 

Nowy kamper wielkości Craftera ma wysoki dach, przestrzeń sypialną i kabinę sanitarną. Mimo iż samochód jest dużo większy, widać wyraźne stylistyczne podobieństwo do obecnej Californii, skonstruowanej na bazie modelu T6. We wnętrzu utrzymanym w jasnych barwach zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Kabinę sanitarną, w której znajdują się prysznic i WC, przestrzeń kuchenną oraz znajdujące się z tyłu pomieszczenie sypialne zaprojektowano w funkcjonalny sposób, aby zapewniały maksymalną wygodę podczas bliższych i dalekich podróży. 


Bartłomiej Ryś18.07.2018 zdjęć 9
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News