artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

1000 m2 Volkswagena na Motor Show. Nowy Crafter z zabudową kempingową

Czas czytania 2 minuty
1000 m2 Volkswagena na Motor Show. Nowy Crafter z zabudową kempingową
 fot. Bartłomiej Ryś

Na targach Poznań Motor Show 2017 z pewnością olbrzymie wrażenie robiło duże stoisko VW ulokowane w hali 3A. Wśród wielu modeli, nasze oko przykuł nowy Crafter z zabudową kempingową wykonaną przez firmię EbaCamp. To zupełna nowość.

Nowy Crafter jest przede wszystkim wygodnym samochodem, łatwo się prowadzącym, nowe elektryczne wspomaganie kierownicy ma niebagatelne znaczenie przy tej masie samochodu - opowiadali przedstawiciele VW w pierwszy dzień prasowy. 

Samochód występuje w wielu wariantach, mamy dostępne różne opcje napędowe: na oś przednią, tylną oraz napęd na 4 koła. W zależności od potrzeb Craftera możemy dopasowywać do wszystkich rozwiązań. Oferujemy również trzy różne warianty długości: od 4,8 m do 7,3 m. 

Zabudowę kempingową wykonała firma EbaCamp, która ulokowana była w hali karawaningowej. Przedstawiciele VW dysponowali jednak dużą wiedzą na jej temat.

Komfortowa, rozkładana kanapa, zabezpieczenie termiczne (od -5 stopni do 30), dwa akumulatory, baterie słoneczne. Mamy również termostat, telewizję satelitarną, dwa zbiorniki wody (po 100l każdy), mikrofalówka, kuchenka na gaz, prysznic, umywalka, toaleta - to wszystko jest w tym Crafterze. 

Tak zabudowanego Craftera wyceniono na 240 tys. zł. 

Jak zapewniają przedstawiciele, wszyscy, którzy mieli kontakt z VW bez problemu odnajdą się w nowym Crafterze. Producent zadbał również o bezpieczeństwo (multum systemów wspomagających kierowcę takich jak chociażby ochrona przed bocznym wiatrem).

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Więcej informacji o tym modelu będzie można znaleźć w najnowszym wydaniu czasopisma Polski Caravaning oraz wkrótce na naszym portalu, gdzie opublikujemy krótki wywiad z przedstawicielką firmy odpowiedzialnej za zabudowę - EbaCamp.

Fot/tekst: Bartłomiej RyśAdministrator11.04.2017 zdjęć 17
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News