artykuły

AKTUALNOŚCI
Targi Touristik & Caravaning już za chwilę!
  fot. Messe Leipzig

Targi Touristik & Caravaning już za chwilę!

Deszczowe dni listopada zaostrzają apetyt na wakacje. Touristik & Caravaning na targach Messe Leipzig odbędą się zatem dokładnie we właściwym czasie - około 300 wystawców zaprezentuje swoje oferty wakacyjne od 17 do 21 listopada 2021 r. Pojazdy rekreacyjne i kempingowe są bardzo poszukiwane i będzie można je tam znaleźć!

Producenci i sprzedawcy przyczep kempingowych i kamperów zaprezentują swoją ofertę w halach 3 i 5, gdzie skupione zostanie też pełne spektrum nowoczesnego caravaningu. „Pojazdy, które mogą być również używane w życiu codziennym, stają się coraz bardziej popularne”, powiedział Andreas Ott, Project Manager w TC, komentując zwiększony popyt w segmencie furgonów. Oprócz znanych marek i aktualnych modeli na targach zaprezentują się zatem również drobni producenci. Każdy, kto woli wynajmować niż kupować, również znajdzie odpowiednie oferty na Touristik & Caravaning.

Niewątpliwą atrakcją wydarzenia będą podróżnicy hołdujący zasadzie #vanlife. Blogerzy i influencerzy, z których niektórzy mieszkają na stałe we własnych kamperach, będą brali udział w dyskusjach i odpowiadali na pytania w miłej atmosferze w Hali 5. Podczas rozmów będą opowiadać o swoich podróżach, odzielać porad dla początkujących i udzielać wskazówek na temat wyboru trasy wyprawy.

W części z akcesoriami w pawilonie 5 prezentowane będzie całe wyposażenie – od markiz po dodatkowe grzejniki – dla stałych wczasowiczów i początkujących. Wystawcy na Wyspie Technologicznej zapewnią możliwość zajrzenia do wnętrza pojazdu oraz doradzą w wyborze odpowiedniego wyposażenia. Każdy, kto przywiązuje większą wagę do wyglądu zewnętrznego, znajdzie w „Color Change Experience” folie zewnętrzne, laminowane folie do druku cyfrowego i meblowe, a także przyciemniane folie do szyb i materiały do likwidowania odprysków lakieru.

Po wyposażeniu pojazdu pozostaje tylko wybrać miejsce na wakacje. Wystawcy, którzy zgromadzą się w Szklanej Hali na Messe Leipzig pomogą w podjęciu decyzji. Czy to w Karyntii, Bawarii czy Saksonii, w pobliżu miasta czy nad wodą, każdy znajdzie tu swoje ulubione miejsce.

Touristik & Caravaning to największa turystyczna wystawa w środkowych Niemczech odbywająca się w Lipskim Centrum Targowym od 1990 roku. Od 2018 roku jest organizowana przez Messe Stuttgart. Kolejna wystawa odbędzie się w dniach 17-21 listopada 2021 roku i będzie czynna codziennie od godz. 18:00. Bilety są dostępne wyłącznie online. Wstęp będzie bezpłatny dla dzieci w wieku do 15 lat włącznie, w towarzystwie osoby dorosłej. Więcej informacji na temat imprezy na stronie Messe-Stuttgart .


Szymon Kwiatkowski15.11.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW