artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Ruszył projekt Camping HalleSalle

Ruszył projekt Camping HalleSalle

Czas czytania 2 minuty

Ministerstwo Gospodarki, Turystyki, Rolnictwa i Leśnictwa Saksonii-Anhalt wsparło kampanię, która ma celu inicjować kontakty pomiędzy podróżującymi pojazdami kempingowymi a właścicielami miejsc postojowych.

Masz miejsce w ogrodzie na postawienie przyczepy? Plac przed domem mógłby stanowić przystań dla posiadaczy kamperów? W ten sposób mieszkańcy Halle i okolic są zachęcani do udostępniania miejscówek na nadchodzący sezon wakacyjny. Program niedawno ruszył. Pierwsi goszczący fanów caravaningu już zarejestrowali się na witrynie www.camping-halle.de. Czy to na kilka weekendów w roku, czy na dłużej - wolne miejsca dla przyczep kempingowych, kamperów lub namiotu są mile widziane.

Ta oddolna inicjatywa jest wspierana przez firmę Stadtmarketing Halle (Saale) GmbH i przez Ministerstwo Gospodarki, Turystyki, Rolnictwa i Leśnictwa Saksonii-Anhalt w ramach ustawy o wspieraniu branży turystycznej.

Jak wygląda uczestnictwo? Po zarejestrowaniu się zainteresowanych na stronie www.camping-halle.de następuje sprawdzenie miejsca postojowego. Po pozytywnej akceptacji miejscówka jest umieszczana na stronie internetowej wraz ze zdjęciami, szczegółowym opisem i dostępnością. Dodatki takie jak dostęp do prądu lub wody czy wywóz śmieci nie są wymagane i nie są koniecznością, aby oferować gościnę fanom caravaningu.

Inicjatywa ma stanowić uzupełnienie oferty kempingów, które notują mocne obłożenie w szczycie sezonu wakacyjnego. Ostatnie lata pokazały, że nie zawsze są w stanie zapewnić nocleg, bo boom na caravaning trwa w najlepsze.

ReklamaRuszył projekt Camping HalleSalle 1
Fot. Camping in Halle


Rafał Dobrowolski18.03.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News