artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Poręczny panel słoneczny od Telair

Poręczny panel słoneczny od Telair

Ten nowy produkt jest składanym, 3-częściowym monokrystaliczny panelem, który po zamknięciu ma wymiary 54 na 35 cm i grubość zaledwie 3 cm. Na postoju wystarczy otworzyć przenośną obudowę, podłączyć urządzenie, które ma być ładowane i… pozwolić słońcu zrobić resztę.

Nowy, czarny i w pełni przenośny panel słoneczny firmy Telair (spółki z grupy Teleco) może zapewnić do 90 watów mocy, dostarczając 12 lub 18 woltów przy natężeniu do 5 amperów poprzez wyjścia DC, USB, QC 3.0 lub USB.

Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać maksymalną wydajność panelu TBSP 90 WS BLACK, to otworzyć poręczną obudowę i ustawić ją prostopadle do słońca za pomocą specjalnej podstawki. Tak pracujący panel ma wymiary: 1058x545x5 mm. Gdy tylko zapali się czerwona lampka oznacza to, że urządzenie prawidłowo odbiera energię słoneczną. Wystarczy wtedy podłączyć kabel USB urządzenia elektronicznego do odpowiedniego portu wyjściowego (DC, USB, QC 3.0 lub typ C), a np. akumulatory zaczną się stopniowo ładować. Ten przenośny panel słoneczny można również sparować z przenośnymi stacjami zasilania Telair. Mowa tu o gamie rozwiązań do przechowywania energii.

Optymalny zakres temperatur podczas użytkowania i przechowywania przenośnego panelu słonecznego Black Portable wynosi od -20 °C do +85 °C, co świadczy o bardzo wysokiej jakości materiałów użytych do jego budowy. Kolejną ważną zaletą produktu marki Telair jest fakt, że posiada on stopień ochrony IP67, a więc panel słoneczny jest odporny na wodę, pył i wilgoć.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Nowy panel słoneczny z serii TBSP 90 WS BLACK jest już dostępny w sieci autoryzowanych dealerów Teleco.

Fot. Teleco


Rafał Dobrowolski05.12.20220 zdjęć 2