ReklamaBilbord Prenumerata

PRZEGLĄD RYNKU

WIADOMOŚCI

WYNAJEM KAMPERÓW

ponad rok temu  28.01.2019, ~ Krzysztof Dulny   

W najnowszym numerze

W najnowszym numerze "Polskiego Caravaningu" znajdziecie m.in. obszerną relację z targów CMT Fot. Bartłomiej Ryś

Dobiegają końca prace nad kolejnym wydaniem „Polskiego Caravaningu”. Publikacja trafi do prenumeratorów i punktów sprzedaży w pierwszej połowie lutego. Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla was tym razem?

Jak już zapowiadaliśmy, tematem przewodnim będzie wynajem „domu na kołach”. Wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Ile kosztuje taka przyjemność, jakie są ograniczenia i na co uważać – o tym dowiecie się z numeru 1/2019 „Polskiego Caravaningu”.

Ważnym dla całej branży wydarzeniem są targi caravaningowo-turystyczne CMT w Stuttgarcie. Relacją z tego wydarzenia otwieramy najnowsze wydanie PC. Na kilkunastu stronach piszemy o trendach i nowościach, które zwróciły naszą (i nie tylko naszą) uwagę. Jakimi propozycjami na zbliżający się sezon kusili producenci tym razem? Zachęcamy do lektury.

Nie zabraknie tak lubianych przez was „niezwykłostek”, przeglądu rynku, najciekawszych doniesień i porad. Obiecujemy, że będzie co czytać!

Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony