artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Nie żyje Andrzej Wróblewski

Nie żyje Andrzej Wróblewski

Czas czytania 1 minuta

Z przykrością zawiadamiamy, że 21.03.2023 zmarł Andrzej Wróblewski, założyciel i współwłaściciel firmy CamelCamp. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 13:30 w dniu 30.03.2023 w kaplicy od ul. Warszawskiej na cmentarzu komunalnym Miłostowo w Poznaniu.

Przedstawiciele firmy informują, że CamelCamp będzie nadal kontynuował swoją działalność w zakresie sprzedaży i serwisu camperów. W dniu pogrzebu firma będzie otwarta do godziny 12:00.

Andrzeja Wróblewskiego zapamiętamy jako przesympatycznego człowieka, skorego do pomocy, a jego pracownicy jako dobrego ale i wymagającego szefa i pracodawcę. Był właściwą osobą na właściwym miejscu, człowiekiem z doświadczeniem, który podróżował kamperemi i dzielił się swoimi podróżniczymi zamiłowaniami z rodziną.

Ze wspomnieniowych rozmów z partnerami i z konkurencją handlową w branży caravaningowej wiemy, że był odbierany sympatycznie, zawsze gotowy do porozumienia z ludźmi, konkurentami, oraz ze współpracownikami.

Bardzo szanowany i lubiany przez pracowników, był spoiwem cementującym zgrany team w firmie CamelCamp. Będzie nam go bardzo brakowało…

Składamy kondolencje rodzinie i najbliższym.


Szymon Kwiatkowski24.03.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News