artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Naczepa TrafloR 630

Czas czytania 1 minuta
Naczepa TrafloR 630

“TrafloR kampeercombinaties” to niewielka firma i ośrodek badawczy założony w Holandii w marcu 2006 roku. Jego zadaniem jest przygotowywanie nowych rozwiązań dla rynku caravaningowego. Naczepa TrafloR 630 jest pierwszym prototypem, który opracowywany był przez cały ubiegły rok.

TrafloR 630 to zestaw, kombinacja naczepy i specjalnie dla niej dostosowanego samochodu. Założeniem jest, by samochód po odłączeniu od naczepy mógł służyć także jako samochód rodzinny czy w celach zarobkowych jako van.

Naczepa TrafloR 630 1Samochód to Volkswagen Transporter z podwójną kabiną. Naczepa o wadze 500 kg oferuje nam pomieszczenie mieszkalne o powierzchni ponad 13 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajduje się m.in. podwójne łóżko i kabina prysznicowa.

Naczepa TrafloR 630 2


Naczepa TrafloR 630 3Rozpoczęcie produkcji zestawu planowane jest jeszcze w tym roku. Będzie to jednak tylko limitowana seria kilkunastu sztuk. Podczas eksploatacji tej serii użytkownicy będą kontaktować się z producentem i dzielić swoimi uwagami. To pozwoli na udoskonalenie prototypu przed wprowadzeniem go do seryjnej produkcji. Więcej szczegółów na stronie: www.traflor.nl

Ciekawe, czy kiedyś doczekamy się takich ośrodków badawczych w Polsce?

Dariusz Wołodźko


03.03.2009
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News