artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Kolejni prowadzący na Camper Ride!

Kolejni prowadzący na Camper Ride!

Czas czytania 3 minuty

A więc, są i oni! Kolejna dwójka która zasila ekipę prowadzącą podczas współorganizowanej z Warszawskim Centrum Caravaningu i marką Bürstner imprezy Camper - Ride Paris Roubaix Challenge 2023! Będą więc podobnie jak poprzedni zaprezentowani fani kolarstwa i caravaningu pokazywać Wam jak czerpać przyjemność z obydwu aktywności. Z pewnością - nie ma co do tego wątpliwości - zarażą pozostałych uczestników swoim entuzjazmem! Poznajcie... Agnieszkę i Adama!

Agnieszka Patoka ma za sobą kilka lat startów w amatorskich wyścigach, w krótkich maratonach i wyścigach MTB XC, na których plasowała się często jako liderka lub w czołówce. Od sezonu 2022 próbuje sił w startach z elitą kobiet w MTB XCO. W 2023 planuje wystartować na kilku edycjach Pucharu Polski oraz ponownie walczyć na Mistrzostwach Polski w MTB XCO. Start w Paris Roubaix Challenge będzie dla niej kolejną przygodą. Nową i ekscytującą. W dodatku we Francji, na słynnych brukach, o których słyszał cały kolarski świat; dlatego spodziewa się, że ten rajd zostanie w głowie do końca życia. Aga ukończyła AWFiS w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne, o specjalizacji Trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień jest instruktorką kolarstwa i szefową szkółki kolarskiej MTB KIDS AGA PATOKA w Gdyni. W pracy z dziećmi i młodzieżą stawia przede wszystkim na szkolenie techniki jazdy i dobrą zabawę na rowerze górskim. Zaraża pasją do tego sportu, ale jednocześnie nie kładzie nacisku na rywalizację, uważając, że nie każdy posiada ten pierwiastek. Dodatkowo z początkiem ubiegłorocznej jesieni wróciła do propagowania kolarstwa kobiecego w Trójmieście, organizując ustawki gravelowe i treningi MTB dla początkujących pod hasłem "Wkręć się dziewczyno". Przyznaje, że połowa jej sportowej duszy jest wyścigowa, głodna rywalizacji na topowym poziomie. Stąd Aga czerpie motywację do własnych treningów i sukcesywnego podnoszenia poziomu, goniąc topowe zawodniczki w kraju. Drugą połowę duszy wypełniają eksploracje i podróże, skoncentrowane na spokoju, wyciszeniu, bikepackingu z drugą połówką, regulowane przez las i naturę. Łączenie tych walorów to prawdziwy trening. Ambasadorka takich marek jak: ORBEA Polska, ABUS POLSKA oraz CST POLAND.

Adam Połom. Z wykształcenia psycholog, z natury artysta, z zawodu spedytor - niby nic tu nie pasuje, ale to właśnie wrażliwość na detale i łatwość budowania relacji, miedzy ludźmi i punktami na mapie, okazały się dla niego kluczem do sukcesu w transporcie. Wytyczanie tras stało się też jego pasją, od kiedy zaprzyjaźnił się z kolarstwem. Próbował wcześniej innych sportów - wspinaczki, piłki nożnej, klasycznego rzucania żelazem na siłce - i we wszystko wkładał całego siebie. I chociaż żona żartuje, że pewnie wkrótce zacznie kompletować sprzęt do waterpolo, nic nie wskazuje na to, żeby miłość do kolarstwa kiedykolwiek miała mu minąć. W rowerach kocha wszystko! Chlapanie w błocie w kaszubskich lasach na gravelu. Nieskończone szosy Żuław Wiślanych. Krótkie przejażdżki z córkami, które już zaraża swoją pasją. Nawet z psem na spacer „chodzi” na rowerze, bo to bliższe jego fizjologii ;) Ale najbardziej w kolarstwie ceni ludzi - wspólnotę kolarską, z którą nawet najdłuższa i najtrudniejsza trasa jest nieopisaną przyjemnością. W wolnych chwilach „customizuje” buty i kaski znajomym kolarzom i próbuje swoich sił jako influencer, bo lubi zabłyszczeć. Give him kudos!


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News