artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Fiamma anonsuje nową witrynę

Fiamma anonsuje nową witrynę

Czas czytania 2 minuty

Renomowana i powszechnie znana firma z branży caravaningowej prezentuje nową witrynę internetową. Wizytówka w sieci ma więcej funkcjonalnych rozwiązań nie tylko dla użytkowników produktów włoskiego producenta sprzętu i akcesoriów.

Od teraz odwiedzający witrynę firmy (www.fiamma.it) mają do dyspozycji dużo więcej informacji o produktach firmy. Przykładowo, sekcja adapterów do markiz marki Fiamma wzbogaciła się o rysunki techniczne, które są bardzo pomocne przy doborze akcesoriów mocujących. Prócz precyzyjnych wymiarów produktów pojawił się konfigurator, który umożliwia dostosowanie narzędzia wyszukiwania, skupiając się wyłącznie na produktach odpowiednich dla danego pojazdu (np. wg. marki i modelu kampera, przyczepy). Z biegiem czasu sekcja części zamiennych będzie wzbogacona o kody QR, zdjęcia i ceny detaliczne – obowiązujące w danym kraju wśród dilerów firmy.

Póki co producent opracował 7 wersji językowych swojej strony internetowej. Do pełni szczęście brakować może tylko polskiej wersji językowej.

Baza wiedzy dla profesjonalistów

Fiamma to producent markiz, przedsionków, bagażników rowerowych, relingów, drabinek, a też np. toalet przenośnych, pompek ciśnieniowych i zbiorników na wodę. Dodanie nowej zakładki o nazwie "Fiamma Expert" gwarantuje przejście do strony logowania, gdzie można uzyskać dostęp do kompletnej bazy informacji technicznych dla każdego produktu. Z użyciem danych uwierzytelniających rejestrujemy się w ten sposób w strefie dla profesjonalistów.

ReklamaFiamma anonsuje nową witrynę 1
Krótko mówiąc, odtąd kompletna baza danych jest dostępna dla każdego – wystarczy kilka prostych kroków, by się zarejestrować i swobodnie korzystać z informacji technicznych, które dotąd były zarezerwowane tylko dla autoryzowanych reprezentantów firmy.

Fot. Fiamma


Rafał Dobrowolski18.07.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News