artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Dacia Jogger dla fanów caravaningu

Dacia Jogger dla fanów caravaningu

Czas czytania 2 minuty

Przystępny cenowo pakiet sleep pełni trzy podstawowe funkcje: podwójnego łóżka, które można rozłożyć w mniej niż dwie minuty, stolika i schowka. Ma kosztować 1490 euro, jeśli jest zamawiany razem z nowym Joggerem lub 1790 euro, jeśli jest zamawiany oddzielnie.

Zestaw będzie dostępny w sprzedaży u dealerów Dacii w Polsce, a powyższa cena (brutto) obowiązuje we Francji. Co wchodzi w skład pakietu  sleep? Kluczowe jest tu łóżko dwuosobowe (190×130 centymetrów), które można rozłożyć w zaledwie kilka minut. Pod materacem wygospodarowano drewniany schowek o pojemności 220 litrów, który pozwala na schowanie walizek lub toreb. Odległość materaca od dachu wynosi 60 centymetrów.

Waga pakietu łącznie z materacem nie przekracza 50 kg kilogramów, a w ten sposób znacząco zwiększamy wszechstronność tego stosunkowo niedużego samochodu.

Dacia Jogger Sleep Pack – zwiedzaj i odpoczywaj

Pakiet Sleep to pierwsze akcesorium z gamy InNature francuskiej marki. Dostępny we wszystkich wersjach wyposażeniowych Joggera pakiet Sleep pozwala w kilka minut przekształcić wnętrze samochodu w sypialnię. To wyjmowane akcesorium kompatybilne jest ze wszystkimi edycjami Joggera wyprodukowanymi od momentu rynkowego debiutu tego modelu. W przypadku wersji 7-miejscowej wymagane jest uprzednie wymontowanie foteli z trzeciego rzędu siedzeń.

W ofercie dealerów marki dostępne są także firmowe akcesoria będące uzupełnieniem pakietu Sleep InNature. To np. rolety zaciemniające na wszystkie okna i namiot zewnętrzny, który można połączyć z Joggerem, gdy pokrywa bagażnika jest otwarta, aby uzyskać bardziej przestronne koczownicze zakwaterowanie.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Fot. Renault/Dacia


Rafał Dobrowolski03.03.2023 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News