artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Camper Ride! Kasia i Marek!

Camper Ride! Kasia i Marek!

Czas czytania 2 minuty

Kolejna dwójka która zasila ekipę prowadzącą podczas współorganizowanej z Warszawskim Centrum Caravaningu i marką Bürstner imprezy Camper - Ride Paris Roubaix Challenge 2023! Będą więc podobnie jak poprzedni zaprezentowani fani kolarstwa i caravaningu pokazywać Wam jak czerpać przyjemność z obydwu aktywności. Z pewnością zarażą pozostałych uczestników swoim entuzjazmem! Oto Kasia i Marek.

Katarzyna Tuszyńska jest miłośniczką kolarstwa i widokowych tras. Po prostu. Jeździ na rowerze od 2018 roku. Początki rowerowej zajawki pojawiły się jako urozmaicenie biegania i aktywności typu fitness, a od 2020 roku kolarstwo zadominowało nad innymi sportowymi pasjami. Kasia od strony zawodowej zawodowo jest digital marketerem, a także content creatorem marek sportowych. Prywatnie pasjonuje ją fotografia oraz projektowanie graficzne. Znajdziecie ją także na instagramie.

Marek Rzepka odkąd tylko pamięta związany był ze sportem. W młodości trenował kajakarstwo, a później piłkę ręczną. Jego pierwsza kolarzówka była czerwona. Do dzisiaj zresztą uważa że czerwone rowery są najszybsze. Po studiach na kilka lat pokochał bieganie, czego zwieńczeniem było ukończenie pełnych maratonów w Poznaniu i Gdańsku oraz kilku półmaratonów. Jednak jego prawdziwą sportową miłością na długo okazało się kolarstwo. Początkowe lata tej pasji to udział w licznych wyścigach szosowych i MTB. Po pewnym czasie odkrył swoją drogę w tej dyscyplinie - kolarstwo długodystansowe. Dla niego jazda zaczyna się tam, gdzie dla wielu kończy się frajda. Uwielbia wyzwania. Jest zdania, że przełamywanie własnych barier zarówno mentalnych, jak i fizycznych kształtuje charakter na lata. Na swoim koncie zanotował ukończenie kilku ultramaratonów. Są tam między innymi Piękny Wschód (500km), Pierścień Tysiąca Jezior (610km), czy Bałtyk-Bieszczady Tour (1008km). Na co dzień kieruje działem formalnoprawnym w jednej z gdańskich firm, ale gdy przychodzi weekend, tylko czeka, aby w jeden dzień do pokonanego już dystansu, dołożyć kolejnych kilkaset kilometrów!

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian

Szymon Kwiatkowski03.03.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News