artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Ambasador marki Carthago z nowym kamperem

Ambasador marki Carthago z nowym kamperem

Nigdy nie zmieniaj zwycięskiej drużyny - zgodnie z tym mottem Carthago ponownie wspiera w tym roku światowej klasy kolarza Tadeja Pogačara, oferując mu najnowszy samochód kempingowy.

- Cieszymy się, że najwyższej klasy rowerzysta po raz kolejny postawił na najwyższej klasy samochód kempingowy naszej firmy. Kolarstwo i samochody kempingowe mają ze sobą wiele wspólnego: najlepsze wyniki wymagają ciężkiego treningu i precyzyjnej pracy – powiedział podczas uroczystości przekazania kampera Markus Kern, Prezes Zarządu Carthago.

Bazą wypadową sportowca na wyścigi w całej Europie jest Carthago c-compactline. Przekazanie samochodu miało miejsce 7 maja i było okazją do wspólnej przejażdżki rowerowej pracowników słoweńskiej montowni Carthago w Odranci oraz ich bohatera narodowego. Na starcie pojawiło się 200 rowerzystów!

Tadej Pogačar jest obecnie prawdopodobnie najbardziej utytułowanym kolarzem na świecie. 23-latek wygrał m.in. Tour de France w latach 2020 i 2021. Słoweniec będzie korzystał z kompaktowego kampera.

Tylko 212 cm szerokości „integry”

W pełni zintegrowany samochód kempingowy o szerokości nadwozia wynoszącej zaledwie 2,12 m ma zwartą budowę, a dzięki konstrukcji Super-Lightweight jest lekki i energooszczędny. Dzięki niskiej ramie AL-KO, pełnej podwójnej podłodze, c-compactline jest w stanie pokonać nawet długie i wymagające trasy.

W środku sportowcy i inni podróżni mogą zrelaksować się w wygodnej części dziennej, „naładować akumulatory” napojami z funkcjonalnej kuchni, wziąć prysznic w praktycznej łazience i odpocząć w części sypialnej. W przestronnym garażu z tyłu zabudowy jest dużo miejsca na rowery. Ubrania i sprzęt zmieszczą się w dużych schowkach w części mieszkalnej i w lukach podwójnej podłogi.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Fot. Carthago


Rafał Dobrowolski10.05.20220