artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Akumulatory Nerbo Lithium w ofercie Wamtech

Akumulatory Nerbo Lithium w ofercie Wamtech

Czas czytania 2 minuty

Polska firma poszerza swe portfolio o markę Nerbo - akumulatory w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (Li-FePO4). To krok w kierunku najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują długiej żywotności, najwyższej jakości i rozszerzonych parametrów pracy.

Wamtechnik z Piaseczna na przestrzeni lat zyskała opinię solidnego dostawcy baterii litowo-jonowych. Wyprodukowane przez nich baterie znajdziesz np. w elektrycznych motocyklach enduro FreeRide austriackiego producenta KTM. Najnowszą propozycję stanowią akumulatory Nerbo Lithium, które cechują się dużą gęstością energii przy relatywnie niskiej wadze.

Na uwagę zasługuje fakt, że każdy model akumulatora LFP wyposażony jest w zaawansowany system nadzoru i zarządzania pracą BMS (Battery Management System), zapewniający ciągłą kontrolę napięć, prądów i temperatury. Te nowoczesne i niezawodne źródła zasilania idealnie pracują zarówno w głębokich cyklach rozładowania ( nawet 100% DOD). Mogą też służyć do pracy buforowej o projektowanej żywotności 15 lat. Długa żywotność, bezpieczeństwo użytkowania, szeroki temperaturowy zakres pracy powodują, że technologia LFP jest jedną z najbardziej niezawodnych.

Do największych zalet akumulatorów Nerbo Lithium możemy zaliczyć również brak efektu pamięci, pracę w trudnych warunkach środowiskowych (praca w temp. –20°C do +60°C). W ofercie Wamtechnik aktualnie dostępnych jest kilka modeli Nerbo Lithium z serii N-LFP, ale oferta ta będzie sukcesywnie rozszerzana. Już teraz szereg modeli tej marki posiada wbudowany moduł komunikacji radiowej 2,4GHz, prezentujący za pomocą aplikacji podstawowe parametry pracy akumulatora. Wybrane modele Nerbo Lithium posiadają wbudowany system ogrzewania ogniw (funkcja HEAT) co umożliwia im pracę i ładowanie w bardzo niskich temperaturach.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Fot. Wamtechnik Sp. z o.o.


Rafał Dobrowolski06.05.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News