artykuły

wydarzenia-rynkoweWydarzenia rynkowe
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
5. edycja Polboat Yachting Festival. Poznaliśmy datę i listę wystawców

5. edycja Polboat Yachting Festival. Poznaliśmy datę i listę wystawców

Czas czytania 2 minuty

Już niedługo Gdynia zamieni się w raj dla miłośników jachtingu i turystyki wodnej, a wszystko to za sprawą piątej edycji Polboat Yachting Festival (18-21 lipca). Te największe w Polsce targi jachtowe na wodzie przyciągają nie tylko entuzjastów żeglarstwa, ale i miłośników caravaningu.

Polboat Yachting Festival łączy pasjonatów różnych form turystyki. Miłośnicy caravaningu doceniają targi za możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w świecie jachtingu, które często znajdują odzwierciedlenie również w ich hobby.

Organizowane w Marina Yacht Park wydarzenie to nie tylko ekskluzywne jachty i łodzie, ale również cała gama atrakcji, a wśród nich: premiery jednostek pływających, próby morskie, pokazy flyboardów, skuterów i jetboardów, jak również mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Pierwszego dnia imprezy odbędzie się gala Polboat Night, podczas której wręczone zostaną nagrody Gdynia Polboat Awards dla najciekawszych jednostek prezentowanych na gdyńskiej wystawie. Z kolei odwiedzając targi w weekend, będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych rejsach jachtami żaglowymi i łodziami motorowymi.

Na Polboat Yachting Festival pojawią się czołowe polskie stocznie, dealerzy jachtowi oraz producenci osprzętu i akcesoriów. Wśród wystawców znajdą się także goście z zagranicy, reprezentanci sektora premium i luxury oraz międzynarodowe media. To doskonała okazja, aby nawiązać kontakty, wymienić doświadczenia i dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy w branży.

Reklama5. edycja Polboat Yachting Festival. Poznaliśmy datę i listę wystawców 1
Dodajmy, że Polboat Yachting Festival pozostaje imprezą otwartą i niebiletowaną, co oznacza, że każdy może wziąć w niej udział. Organizator opublikował ponadto listę wystawców, z którą można zapoznać się na stronie festiwalu.


Krzysztof Dulny 28.06.2024 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News