artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
GO Camper Max nawiguje fanów caravaningu

GO Camper Max nawiguje fanów caravaningu

Czas czytania 2 minuty

TomTom, specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, wprowadził na rynek najnowsze urządzenie, które nawigując posiadaczy kamperów, bierze pod uwagę obszary o ograniczonym dostępie ze względu na strefy niskiej emisji spalin.

Użytkownicy mogą od teraz wybrać trasy, które ominą strefy o ograniczonym dostępie. Zawsze najbardziej aktualna mapa stref niskiej emisji spalin (LEZ), to nie jedyna funkcjonalność tak istotna dla posiadaczy starszych pojazdów kempingowych.

Najnowsza propozycja firmy zapewnia fanom caravaningu bardziej kompleksowe i użyteczne informacje o kempingach i innych usługach. TomTom GO Camper Max oferuje tysiące szczegółowych punktów POI (Point of interest – punkt w przestrzeni, który może być użyteczny lub wart uwagi, np. kino, restauracja, muzeum), dostarczanych dzięki współpracy TomTom z wiodącymi organizacjami turystycznymi. Specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji miał ulepszyć informacje na temat POI, dzięki współpracy z niemieckim automobilklubem ADAC, europejską organizacją oceniającą kempingi ACSI i Królewskim Holenderskim Stowarzyszeniem Turystycznym ANWB.

Funkcja omijania zbyt wąskich uliczek

Unikaj dróg, mostów i tuneli niezgodnych z wymiarami danego pojazdu - dzięki funkcji wyznaczania trasy możesz omijać wąskie uliczki i jeździć bez obaw swym domem na kołach. Niestandardowe wyznaczanie tras dotyczy także pojazdów z przyczepą kempingową. Zamiast tego możesz np. użyć funkcji wyznaczania tras widokowych. A ponieważ nawigacja GO Camper Max reaguje na polecenia głosowe, możesz sterować nią bez zdejmowania rąk z kierownicy.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Wśród nowości dedykowanych fanom caravaningu jest także funkcja zapisywania profili pojazdów, co umożliwia użytkownikom personalizację nawigacji, jak nigdy przedtem. To także ulepszone wskazówki wizualne na bardzo dużym, 7-calowym ekranie.

Nawigacja jest już dostępna w pakiecie Premium, który oferuje 2-letni okres aktualizacji fotoradarów, cen paliw i parkingów w czasie rzeczywistym, a także uchwyt Click & Drive, dyski samoprzylepne, kabel USB-C, skórzane etui i dwufunkcyjną ładowarkę. Tak skompletowany produkt GO Camper Max PP kosztuje 1799 złotych (tu link do sklepu internetowego marki: https://www.tomtom.com/pl_pl/navigation/camper-gps/go-camper-max/#7inch).

Fot. TomTom


Michał Żak18.04.2024 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News