Reklama
Bilbord - bookingcamper

PREZENTACJE POJAZDÓW

2 miesiące temu  24.11.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Składana przyczepa kempingowa

Słyszeliście o TakeOff? Za konceptem ten niezwykłej przyczepki kempingowej stoi firma Easy Caravanning. Holenderski producent zapowiada nie tylko zwiększenie dystrybucji w krajach europejskich, jak również stopniową rozbudowę swojej flagowej konstrukcji.

Pierwsza prezentacja prototypu TakeOff miała miejsce w 2019 r. Od tej pory zainteresowanie przyczepą nieustannie rośnie. Maarten de Roos, założyciel i współwłaściciel Easy Caravanning oraz dyrektor zarządzający organizacji parasolowej Campfire Group (do której należy również producent przyczep składanych Holtkamper) komentuje:

Jako start-up musisz dokonywać wyborów. Za pierwszy cel postawiliśmy sobie stworzenie dobrze funkcjonującego produktu, skupiając się na rynku rodzimym. Przede wszystkim musieliśmy zorganizować łańcuch dostaw i linię montażową. Wiosną zaatakował koronawirus i odnotowaliśmy dużo opóźnień w dostawach części i materiałów. Na szczęście wyszliśmy z tego obronną ręką i na przełomie czerwca i lipca dostarczyliśmy klientom wszystkie TakeOffy z serii First Edition. Opinie pierwszych klientów były bardzo pozytywne.

Jak dodaje, planów na przyszłość nie brakuje. Gotowe są choćby szkice 4-osobowego TakeOffa, jak również zupełnie nowego modelu. Zanim jednak te ujrzą światło dzienne, Easy Caravanning zapowiedziało w pełni zelektryfikowane wersje swojej przyczepy. Sport i Xcite 2021 wyposażone są w 2-strefową płytę indukcyjną z regulacją temperatury i poziomów mocy. Jeśli jednak wolisz gotować na gazie, żaden problem. Należy mieć jednak na uwadze, że zastosowanie płyty indukcyjnej znacznie obniżyło wagę wyjmowanej kuchni, a co za tym idzie – wygodę z korzystania.

TakeOff 2021 wyposażony jest ponadto w składany, lekki zlew i składany kanister, z których korzystać można zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Poręczną, bezprzewodową baterię kuchenną można wynieść z pojazdu i wykorzystać jako prysznic.

Oprócz dalszej rozbudowy holenderskiej sieci dealerskiej Easy Caravanning poczynił pierwsze kroki w kierunku dystrybucji europejskiej. Dealerstwa obecne są już w Niemczech i w Norwegii, kolejne powstać mają w Szwecji, Danii, Francji, Anglii i Hiszpanii.

www.easycaravanning.com

GALERIA ZDJĘĆ

Składana przyczepa kempingowa
Składana przyczepa kempingowa
Składana przyczepa kempingowa

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony