ReklamaBilbord Prenumerata

OBLICZA CARAVANINGU

miesiąc temu  11.07.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Nasza prenumerata w całości on-line!

Długo czekaliśmy na tę innowacyjność, ale wreszcie możemy (oficjalnie) poinformować o jej wprowadzeniu. Sprawiliśmy, że zakup prenumeraty naszego magazynu będzie jeszcze prostszy. Zamówienie polega na wypełnieniu prostego formularza oraz dokonania płatności… w całości przez Internet! Za pośrednictwem PayU transakcję sfinalizujecie łatwo, szybko i przyjemnie.

Co się NIE zmienia?

Przede wszystkim cena naszej prenumeraty. W dalszym ciągu za 6 wydań (tyle numerów wydajemy w przeciągu jednego roku), wraz z ich dostarczeniem prosto pod Wasze drzwi, należy zapłacić 85 zł brutto. To całkiem niewygórowana kwota za magazyn zapewniający zawsze prawie 100 stron zapełnionych różnymi treściami caravaningowymi. 

Nie zmienia się również sposób jej zamawiania. Wystarczy na naszej stronie internetowej (kliknij TUTAJ) wypełnić prosty formularz podając podstawowe dane służące do poprawnego sfinalizowania transakcji.

Zamówienie może być złożone również na firmę (wystawiamy faktury vat). Po podaniu danych, przechodzimy do kroku „Sposób płatności”.

PayU obsługuje nasze zamówienia

I tutaj wkracza największa innowacyjność, czyli możliwość zapłaty za prenumeratę za pośrednictwem systemu PayU, który zapewne znacie z innych sklepów internetowych. PayU oferuje możliwość zapłaty za produkt np. szybkim przelewem, BLIKiem lub kartą (debetową lub kredytową). Jest też możliwość wybrania jednego z portfeli elektronicznych.

Finalizujemy transakcję i… już! Na podany e-mail przyjdzie potwierdzenie zamówienia a Ty już wkrótce otrzymasz pierwszy numer naszego magazynu. 

Dajcie znać, czy wprowadzona przez nas opcja jest dla Was wygodniejsza. 

Miłego czytania!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (4)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony