artykuły

PRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - ACK steckerman 01.12-05.01 Sebastian
Lodówka, którą zabierzesz w podróż

Lodówka, którą zabierzesz w podróż

Lodówki z wymiennymi wkładami już dawno odeszły do lamusa. Na rynku pojawiają się nowe generacje urządzeń chłodniczych, których iloraz inteligencji niebezpiecznie zbliża się do ilorazu niejednego właściciela. Nie inaczej jest z lodówkami YetiCool z kompresorem.

Wyposażono je w nadajnik Bluetooth 5.0, który pozwala na kontakt z właścicielem i sterowanie nimi za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne – na platformach Android i iOX. Można nimi również zarządzać tradycyjnymi metodami – za pomocą panelu z ekranem ciekłokrystalicznym. Każda posiada również gniazdo USB, z pomocą którego naładujesz tablet albo telefon.

Trudny wybór
Niełatwo zdecydować się na konkretny model. W ofercie figuruje bowiem osiem różnych produktów z czterech serii: BPX, PX, BX i TX. Różnią się one przede wszystkim rozmiarami. Seria BPX ma wbudowaną baterię o pojemności 15600 mAh, która jest w stanie podtrzymać temperaturę wewnątrz urządzenia do aż 22 godzin, przy temperaturze zadanej 5°C, a zewnętrznej: 25°C. To rewelacyjny wynik. W pozostałych seriach istnieje możliwość podłączenia zewnętrznej baterii zasilającej, która jest sprzedawana oddzielnie.

Lodówki z serii TX, o pojemności 36 lub 50 l, mają wbudowaną podwójną komorę. Każda z nich działa niezależnie i każdą można sterować niezależnie za pomocą aplikacji.

BX wyróżnia się przede wszystkim prostą budową. Lodówki z tej serii są dostępne w dwóch pojemnościach – 30 i 39 l. Seria PX i BPX ma większe kółka do transportu w trudniejszym terenie, np po plaży. Jest wyposażona w otwieracz do butelek i możliwość zamknięcia lodówki na kłódkę. Różni się od poprzedniczki również pojemnościami – 42 i 52 l.

Zasilanie
Lodówki mogą być zasilane prądem stałym lub zmiennym, więc sprawdzą się nie tylko w kamperze czy przyczepie, ale również na rybach, pod namiotem czy po prostu w zwykłym samochodzie osobowym. Ładowanie baterii trwa około 2 godzin. Do każdej lodówki dołączone są kosze chroniące komory przed uszkodzeniem. Kolejne udogodnienia to ergonomiczne uchwyty, teleskopowa rączka i kółka, które przydają się podczas przemieszczania z miejsca na miejsce. Najlżejsza z nich – BX30 – waży bowiem 11,4 kg, natomiast najcięższa – BPX42 – aż 16,3 kg.


Redakcja18.05.20200

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 6
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 3
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW