ReklamaA1 - katalog ACSI

PODRÓŻE

3 miesiące temu  10.03.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Livigno i włoskie kempingi zamknięte 

fot. Caravan Park Sexten

Jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech, który nie tak dawno odwiedziliśmy w ramach akcji #ZimowyPC został zamknięty dla turystów. Wszystko ze względu na koronawirusa. Caravan Park Sexten, czyli jeden z największych i najpopularniejszych kempingów włoskich również poinformował o przerwie w działaniu.

W nocy z soboty na niedzielę włoski rząd wydał dekret zgodnie, z którym zaostrzone kroki w walce z wirusem obowiązują w Mediolanie oraz 14 miastach - prowincjach w regionach Piemont, Wenecja Euganejska, Emilia-Romania i Marche. Do 3 kwietnia wjechać lub wyjechać z zamkniętych terenów można jedynie z bardzo ważnych powodów zawodowych lub rodzinnych - informuje wp.pl.

Ośrodek w Livigno dostosował się do nowych regulacji włoskiego rządu i zamknął swoje podboje dla turystów. 

Goście, którzy przebywają teraz w Livigno są proszeni o powrót do domów - taki komunikat pojawił się na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu na Facebooku.

Na podobny ruch zdecydował się Caravan Park Sexten, czyli jeden z największych i najpopularniejszych kempingów we Włoszech funkcjonujących zarówno latem jak i zimą.

Jesteśmy zmuszeni zamknąć tymczasowo nasz resort. Od 10 marca do 14 maja kemping, hotel, restauracja oraz centrum spa nie będą publicznie dostępne - czytamy na facebookowym profilu pola. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony