Reklama
Bilbord - PKO bezplatna [2] 21.06-27.06 Kasia

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  20.05.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

Koniec przyczep Hobby z serii Premium 

fot. CarGO! Wejherowo

Przede wszystkim zachwycały designem. Genialne połączenie przedniej, czarnej szyby i pozostałych okien powodowało, że nikt nie przeszedł obok tych modeli obojętnie. Niestety, rok 2021 to ostatni, w którym można Hobby Premium zamówić o czym poinformowała firma CarGO!, oficjalny dealer tej marki w Polsce. Na placu „od ręki” dostępny jest model dwuosiowy 650 UFf.

Sam producent o modelach Premium pisał, że „są eleganckie w każdym calu, od stylistyki zewnętrznej aż do najdrobniejszego detalu we wnętrzu”. I trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Przyczepa była po prostu piękna a jej design - ponadczasowy.

Niestety, niemiecki producent podjął decyzję, że 2021 rok będzie ostatnim, w którym oferowane będą przyczepy Hobby Premium. O zmianach oficjalnie poinformowała firma CarGO!, która jest dealerem tej marki w Polsce. Na placu tej firmy w Wejherowie możemy znaleźć ostatni model Hobby Premium 650 UFf dostępny od zaraz.

To jednostka 4-osobowa o długości całkowitej 8828 mm. Jej DMC wynosi 2 tony (ładowność: 298 kilogramów). W środku znajdziemy łącznie 4 miejsca do spania, Zaskakuje dostępną przestrzenią. Tylne łóżko jest gigantyczne a układ jednej sypialni połączonej z kabiną prysznicową i toaletą przypomina współczesne kampery. Gigantyczny salon można przekształcić w łóżko o rozmiarach przekraczających dwa metry. No i wygląd - niezmiennie jest to piękna przyczepa!

Co przyniesie sezon 2022? Oficjalnie nie pojawiły się żadnej informacje na temat zamiennika serii Premium. Rynek jednak nie lubi próżni i z pewnością w marce Hobby zajdą pewne roszady. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Premium użytkownik 1 miesiąc temuocena: 100%  Mam tą przyczepę, wreszcie zakończą to dziadostwo produkować. Tak naprawdę należy się pozew zbiorowy użytkowników Premium przeciw producentowi. W przeciągu 4 lat 17 napraw!! gwarancyjnych, 3 razy wymieniane ściany boczne i dach. Ładna i nic poza tym.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony