Reklama
Bilbord - PKO sprawdz [1] 14.06-20.06 Kasia

PODRÓŻE

ponad rok temu  20.05.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Kempingowanie we włoskiej scenerii

Nazywany jest oazą spokoju, a to za sprawą relaksującego widoku na jezioro Caldonazzo. Na gości kempingu Penisola Verde, zlokalizowanym we włoskim miasteczku Calceranica al Lago, czeka 118 zacienionych parceli o pow. 60-100 m².

Stanowiska podzielono na cztery kategorie cenowe, w zależności od oddalenia od jeziora. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wynająć na miejscu jeden z pięciu kamperów – te pomieszczą do 6 osób.

Na terenie kempingu goście mają do dyspozycji trzy bloki sanitarne z toaletami i prysznicami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych, pralnią i pomieszczeniem do przewijania dzieci. A skoro jezioro, to i strzeżone kąpielisko. Są tu też dwa place zabaw, a w lipcu i sierpniu rozrywkę najmłodszym zapewniają animatorzy.

W klimatycznej kawiarence z tarasem serwowane są doskonałe śniadania i aperitify. Wczesnym popołudniem gościom oferowane są przekąski, koktajle, piwo beczkowe, specjalne napoje z owocami, lody i drinki.

Kemping jest świetną bazą wypadową zarówno dla piechurów, jak i rowerzystów. Poruszać się można ponad setką szlaków w otoczeniu dzikiej przyrody, przez lasy i łąki, wzdłuż strumieni, za towarzyszy mając majestatyczne szczyty górskie i dzikie zwierzęta. Oprócz szlaków turystycznych na dużych wysokościach, korzystać można również ze ścieżki wzdłuż parku rzecznego i miejsc piknikowych.

Więcej informacji o atrakcjach zarówno kempingu, jak i jego lokalizacji, znajdziecie TUTAJ.

GALERIA ZDJĘĆ

Kempingowanie we włoskiej scenerii
Kempingowanie we włoskiej scenerii
Kempingowanie we włoskiej scenerii
Kempingowanie we włoskiej scenerii
Kempingowanie we włoskiej scenerii

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony