Reklama
Bilbord - bookingcamper

PODRÓŻE

2 miesiące temu  27.01.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

Kemping Čikat jednym z najlepszych w Chorwacji

Kempingi Čikat jednym z najlepszych w Chorwacji Prestiżowy, niemieckojęzyczny magazyn „Caravaning” wybrał 10 najlepszych kempingów w słonecznej Chorwacji. Čikat, pole należące do grupy Jadranka turizam, znalazło się w tym znamienitym gronie.

Kemping jest doskonale znany naszym Czytelnikom. Podczas naszych wyjazdów do Chorwacji zawsze odwiedzamy Čikat prezentując go i jego atrakcje.

Wieloletnie starania i rozwój zostały docenione przez niemieckich gości. Magazyn „caravaning.de" umieścił Čikat w gronie dziesięciu najlepszych kempingów w całej Chorwacji. To duże wyróżnienie mając na uwadze fakt, że magazyn ten to jedna z największych publikacji na rynku niemieckim, publikowana co miesiąc w dużym nakładzie. Wyróżnienie miało zostać przyznane osobiście podczas targów w Lipsku, ale wydarzenie zostało odwołane z powodów epidemiologicznych.

Čikat został też uhonorowany nagrodą ADAC Superplatz 2020 na początku roku. Wyróżnienie zostało przyznane po raz kolejny potwierdzając, że kemping spełnia najwyższe standardy wśród wymagających, niemieckich klientów.

Co ciekawe, w informacji prasowej czytamy również o tym, że Čikat w roku 2020 osiągnął 50% obrotów względem 2019. Właściciele komentują, że to bardzo dobry wynik mając na względzie zwariowany, pandemiczny okres.

- Goście byli bardzo zadowoleni ze standardów bezpieczeństwa i higieny, które wdrożyliśmy na kempingu. W naszej wewnętrznej ankiecie często zwracali na to uwagę.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony