ReklamaBilbord - CSP 2020 31.08-05.10 Sebastian Bartek

PODRÓŻE

miesiąc temu  20.08.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Chorwacja bezpieczna dla gości

Fot. Zoran Jelača / Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Chorwacja, jak i cały świat, dotknięta jest problemem Covid-19. Jednak Państwowy Sztab Obrony Cywilnej Republiki Chorwacji wraz z lokalnymi sztabami dba o to, by pandemia w kraju pozostała pod kontrolą.

Polega to między innymi na zwiększeniu intensywności kontroli realizacji decyzji Państwowy Sztab Obrony Cywilnej Republiki Chorwacji oraz przestrzegania rekomendacji Chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Najnowsze wytyczne Instytutu dotyczyły pracy obiektów gastronomicznych oraz klubów nocnych, których czas pracy został skrócony.

Dyrektor generalny Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej Kristjan Staničić:

Pracownicy turystyczni zachowują się odpowiedzialnie i stosują się do zalecanych środków epidemiologicznych. Chorwacka Wspólnota Turystyczna zaleciła lokalnym organizacjom turystycznym oraz lokalnym podmiotom turystycznym pomoc przy zorganizowaniu testów dla gości zgodnie z ich możliwościami.

Przypominamy, że tranzyt do i z Chorwacji jest możliwy bez względu na suwerenne decyzje poszczególnych państw. Bieżącą sytuację można monitorować w TYM MIEJSCU.

W razie pytań lub wątpliwości można dzwonić pod numer telefonu 22 828 51 93 lub pisać na maila info@visitcroatia.pl.

Dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce dr Agnieszka Puszczewicz:

Od nas wszystkich zależy nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Prosimy o przestrzeganie rekomendacji Chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego polegających przede wszystkim na: noszeniu maseczek w miejscach publicznych, zachowaniu dystansu społecznego, myciu rąk i gruntownej ich dezynfekcji oraz odpowiedzialności społecznej. Cieszcie się Państwo swoim tegorocznym urlopem w Chorwacji przy zachowaniu środków ostrożności.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ bettina 1 miesiąc temu Jestesmy w tej chwili w Chorwacji na Istrii. Jest cudnie, dość pusto, cieplutko i słonecznie.Kemping fkk.Ulika Červar-Porat
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony