ReklamaBilbord - CSP 2020 31.08-05.10 Sebastian Bartek

OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  05.06.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Ta, swoją drogą całkiem niezła, półintegra stała się

Ta, swoją drogą całkiem niezła, półintegra stała się "kością niezgody" w Łodzi fot. ŁSSE

Kamper, pojazd, który służy przede wszystkim wypoczynkowi i kojarzy się z m.in. relaksem, stał się polityczną kością niezgody w Łodzi. Jak podaje „Dziennik Łódzki”, politycy SLD zarzucili posłowi Waldemarowi Budzie, kandydatowi na prezydenta tego miasta, że prowadzi on agitację wyborczą z pieniędzy publicznych. Mowa dokładniej o… kamperze należącym do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE).

Jak pokazuje artykuł opublikowany w „Dzienniku Łódzkim” nawet kamper, pojazd stricte turystyczny, służący wypoczynkowi i „zapominaniu o wszelkich kłopotach” może być w polskiej polityce czymś, co skłóci zwolenników poszczególnych opcji politycznych.

Wiceprezydent Tomasz Trela z SLD pokazał zdjęcie, na którym Waldemar Buda występuje z politykiem PiS Markiem Michalikiem, prezesem ŁSSE właśnie na tle kampera. Ten należy do ŁSSE, czyli spółki Skarbu Państwa.

To niedopuszczalne, żeby pojazd państwowej spółki był wykorzystywany w kampanii. Apelujemy, aby poseł Buda zaprzestał kampanii za publiczne pieniądze. Jeśli apel nic nie da, zwrócimy się do ŁSSE, aby przedstawiła koszty poniesione na kampanię Waldemara Budy i powiadomimy Państwową Komisję Wyborczą - zapowiedział Tomasz Trela cytowany przez „Dziennik Łódzki”.

Oskarżony na zarzuty odpowiedział, że w kamperze rzeczywiście był, ale tylko po to, by uroczyście rozpocząć akcję dofinansowania szkoleń i studiów dla pracowników. Po konferencji prasowej, kamper pojechał (już bez pana Waldemara Budy) w trasę po województwie. 

Nam pozostaje jedynie uśmiechnąć się i odetchnąć z ulgą, że wykorzystujemy nasze kampery zgodnie z ich przeznaczeniem :) 

GALERIA ZDJĘĆ

Afera polityczna z kamperem w tle
Afera polityczna z kamperem w tle
Afera polityczna z kamperem w tle
Afera polityczna z kamperem w tle

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony