Oferuje do sprzedaży nasz prywatny campervan.
Opis podzielę na kilka części, na początek kilka słów o samym pojeździe:
Fiat Ducato 2005r z silnikiem 2.8 itd o mocy 128KM. Przebieg: 121 000 KM. Zarejestrowany na 6 osób ale pasy ma dla 4. Przegląd do 12/2025, OC do 06/2025, Assistance PZM do 03/2026 (powinno przejść na nowego właściciela opcja Standard + holowanie 250km).
Historia pojazdu: w jednej rodzinie przez 18 lat najpierw jeździło małżeństwo które rezydowało we Włoszech przez wiele lat i następnie wrócili do polski. Użytkowali samochód do momentu śmierci właściciela i później już w dużo mniejszym stopniu użytkowała małżonka. Gdy z racji wieku nie mogła już podróżować samochód przekazała wnuczce która samochodem praktycznie nie jeździła. Myśmy odkupili samochód właśnie od wnuczki (całość jak wyglądał przebieg można zweryfikować w historii CEPIKu). Pojazd ma oryginalną zabudowę firmy Moncayo. Posiada łazienkę z toaletą kasetową, ogrzewanie truma dwufunkcyjną do wody jaki i części hotelowej. Kuchenkę 2 palnikowa, lodówkę zasilana gazem 220 i 12V. Zbiornik na czystą wodę około 90L i szara 80L Jak kupiliśmy samochód miał dużo zmatowień od słońca na lakierze więc postanowiliśmy go przemalować i zdecydowaliśmy się na raptora. Samochód bez grama rdzy od spodu. Jedyny wizualny mankament to wgniotka na prawych tylnych drzwiach.
Co wymieniliśmy w samochodzie w przeciągu ostatniego roku:
W części hotelowej:
Całość napraw / wymian / ulepszeń kosztowała przeszło 30 tys.
Nie planowaliśmy sprzedawać go tak szybko i dla tego nie oszczędzaliśmy na naprawach ale życie pisze różne scenariusze.
Samochód gotowy do dalekich podróży, nie wymaga żadnego wkładu finansowego - przygotowany do sezonu. Jedynie nad czym można popracować to prace które miałem zaplanowane na kwiecień czyli poprawa oklein wewnątrz oraz ubytków po montażu poprzedniej moskitiery.
Cena jaką mnie interesuje to 92 tys oczywiście jestem otwarty na rozmowy ale preferuje negocjacje przy oględzinach.
Samochód można zobaczyć po umówieniu w Warszawie na Żoliborzu.