artykuły

wiesci-z-warsztatuWIEŚCI Z WARSZTATU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Nowe obręcze Ronal do przyczep i kamperów

Nowe obręcze Ronal do przyczep i kamperów

Czas czytania 2 minuty

RONAL GROUP stale rozszerza swoją ofertę produktów dla kamperów, przyczep kempingowych i przyczep towarowych różnego przeznaczenia. Od teraz w sprzedaży dostępne są dwie nowe obręcze: CA1 i CA2.

Firma ma główną siedzibę w mieście Härkingen w Szwajcarii i należy do czołowych producentów obręczy ze stopu metali lekkich do samochodów osobowych oraz użytkowych. A teraz ma kolejną nowość dla produkujących i użytkujących pojazdy kempingowe.

W odróżnieniu od obręczy do samochodów osobowych, w przypadku kamperów, przyczep kempingowych i lekkich pojazdów użytkowych liczy się nie tylko wygląd, ale przede wszystkim nośność. Firma RONAL GROUP opracowała dwie nowe obręcze aluminiowe, które spełniają wszystkie te wymagania. Oba modele są produkowane w sposób szczególnie zrównoważony, ponieważ zastosowany stop aluminium zawiera ponad 40% niskoemisyjnego aluminium pierwotnego; reszta to aluminium z recyklingu.

Nowa RONAL CA1 jest uniwersalną obręczą do wszystkich pojazdów kempingowych. Jej nośność wynosi do 1100 kg w przypadku rozmiaru 15 cali lub do 1400 kg w przypadku rozmiaru 16 cali – zapewnia to maksymalną stabilność, trwałość i komfort jazdy. CA1 nadaje się do kamperów, przyczep kempingowych oraz innych przyczep. Obręcz z lekkiego stopu jest odporna na korozję i łatwa w czyszczeniu, co szczególnie docenią użytkujący przyczepy do przewozu koni.

Nowa obręcz CA1 jest dostępna w kolorach srebrnym i jetblack, w rozmiarach 6,0x15 i 6,0x16 cali, między innymi dla modeli Fiat Ducato, Renault Master i Citroën Jumper.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Z kolei RONAL CA2 jest odpowiednia do małych przyczep kempingowych i samochodowych. 5-ramienna konstrukcja charakteryzuje się wyraźnymi, przyciągającymi uwagę liniami i jest dostępna w trzech wersjach powierzchni: srebrnej, jetblack oraz toczonej na wysoki połysk jetblack-front diamond cut. Model CA2 ma wymiary 6,0x14 cali i nośność do 650 kg przy mocowaniu na 4 śruby. Obręcz CA2, podobnie jak CA1, może być używana przez cały rok i jest łatwa w pielęgnacji.

Fot. RONAL GROUP


Rafał Dobrowolski01.03.2023 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News