artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Na rynku funkcjonują duże wypożyczalnie (posiadające po około 30 pojazdów w ofercie) i mniejsze, których flota składa się z maksymalnie 5 kamperów
  fot. Bartłomiej Ryś Na rynku funkcjonują duże wypożyczalnie (posiadające po około 30 pojazdów w ofercie) i mniejsze, których flota składa się z maksymalnie 5 kamperów

PC1/2019: O wypożyczaniu kamperów od A do Z

Czas czytania 2 minuty

Wynajem „domu na kołach” będzie tematem przewodnim pierwszego w 2019 roku wydania „Polskiego Caravaningu”. Z naszej publikacji dowiecie się, gdzie wypożyczyć kampera czy przyczepę, a także jakich formalności należy dopełnić, aby cieszyć się niczym nieskrępowanym wypoczynkiem.

Nie ma co ukrywać, caravaning nie należy do najtańszych form podróżowania ani nie jest tańszą alternatywą dla hoteli – wręcz przeciwnie. Taniej wyjdą nas wakacje all inclusive w hotelu, i to niekoniecznie jednym z tych mniej ekskluzywnych. Jak zatem tłumaczyć rosnącą w naszym kraju popularność caravaningu? Swobodą, a ta kosztuje. Jednak kto raz jej zazna, prawdopodobnie już nigdy nie zechce wziąć udziału w tradycyjnej wycieczce czy skorzystać z usług byle hotelu.

Początkujących caravaningowców uparcie zachęcamy do tego, aby swój pierwszy „dom na kołach” wypożyczyli – to nadal wydatek rzędu kilkuset złotych za dobę, ale lepiej zainwestować więcej w jedne wakacje, niż gdyby po zakupie kampera czy przyczepy miało okazać się, że to jednak nie to. A wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, taki jest na to popyt. Aby zaznać tej, jakby nie patrzeć, luksusowej formy spędzania wolnego czasu, nie trzeba już jechać na drugi koniec Polski. Coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Ile kosztuje taka przyjemność, jakie są ograniczenia i na co uważać – o tym dowiecie się z numeru 1/2019 „Polskiego Caravaningu”.

ReklamaPC1/2019: O wypożyczaniu kamperów od A do Z 1
Aby nie „kupować (w tym przypadku – wypożyczać) kota w worku”, przyda się Wam również podgląd tego, co i na jakich warunkach oferują wypożyczalnie kamperów i przyczep kempingowych. W naszym „Wykazie polskich wypożyczalni” pokażemy, w jakich granicach waha się cena wynajmu pojazdu za dobę, jaki jest (i czy jest w ogóle) limit przejechanych kilometrów, ile wynosi kaucja, na jakie wyposażenie dodatkowe możemy liczyć itd. Polecamy!


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News