artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kamperem w stronę słońca!

Kamperem w stronę słońca!

Czas czytania 4 minuty

Każdy z nich ma pięć miejsc do jazdy i aż sześć do spania. Mierzą 7,4 m długości i są w pełni przystosowane do warunków zimowych. Świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów wakacyjnych, ale też można nimi śmiało pojechać na narty. Mowa oczywiście o dwóch kamperach Adria Matrix Axess 670SL, które czekają na swoich klientów w wypożyczalni RentCamp.

Firma nie jest nowa na rynku. Ba, stoi za nią niesamowite doświadczenie - działalność rozpoczęła w 2001 roku od wynajmu pojazdów kempingowych i sklepu caravaningowego. Jej przedstawiciele tę formę wypoczynku znają bardzo dobrze. Od lat zwiedzali Europę i jej kempingi oraz miejscówki „na dziko”. Podróżowali zarówno kamperami jak i przyczepami kempingowymi. Tym samym mogą nie tylko wydać dobrze doposażony pojazd, ale także zaproponować odpowiednią trasę przejazdu uwzględniając indywidualne preferencje klientów.

No właśnie - indywidualne podejście do klienta. Zdałoby się, że to pusty, oklepany slogan. W RentCamp jest inaczej.

Chcemy, aby wyróżniało nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta, jak najmniej związane z dzisiejszym korporacyjnym charakterem większości firm z naszej branży. Staramy się, aby współpraca przebiegła w jak najlepszej atmosferze po to, by każdy mógł cieszyć się w pełni podróżą. Poza tym, bardzo duży nacisk kładziemy na stan i wyposażenie naszych samochodów oraz ich nieskazitelną czystość. Gwarantujemy to, co naszym zdaniem odpowiada w największym stopniu za udany wypoczynek: komfort, bezpieczeństwo, pomoc w każdej kwestii i pozytywną atmosferę.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
W wypożyczalni znajdziemy dwa samochody półzintegrowane. Każdy z nich może się pochwalić nie tylko wyjątkowym designem, ale przede wszystkim funkcjonalnościami, które docenimy już nawet na etapie pakowania się. Luk bagażowy, dla przykładu, jest największy w swojej klasie. Mamy do niego dostęp z obu stron pojazdu a dodatkowo jest ogrzewany. To oznacza, że możemy tam schować nie tylko krzesła czy stolik kempingowy, ale także buty narciarskie oraz ubrania do wysuszenia. A to przecież dopiero początek długiej listy zalet. Podczas upałów przyda się klimatyzacja. Ta, automatyczna, zainstalowana została w szoferce, ale też mamy do dyspozycji postojową, dachową. Nie brakuje radia z dużym wyświetlaczem oraz nawigacją. RentCamp dorzucił też telewizor z anteną DVBT, bagażnik na cztery jednoślady oraz panele fotowoltaiczne produkujące prąd.

Sama Adria, już w standardzie, oferuje dużą przestrzeń w środku, oddzielne pomieszczenia sanitarne (po jednej toaleta z umywalką, po drugiej stronie kabina prysznicowa), pojemną lodówkę i zamrażarkę oraz ogrzewanie typu combi z dodatkowymi grzałkami elektrycznymi. To naprawdę kamper, w którym nie zmarzniemy przez 365 dni w roku. 

Cennik - tu wszystko jest jasne i klarowne. Podzielony został przez RentCamp na trzy sezony. W najniższym za kampera za dobę zapłacimy 450 zł (minimum 3 dni). W najwyższym (od 16 czerwca do 31 sierpnia) - 650 zł (minimum 7 dni). Wypożyczalnia przewiduje rabaty np. przy wynajmie powyżej 21 dni czy dla stałych klientów. I tyle - żadnych innych, ukrytych kosztów. Warto też wspomnieć, że kaucja jest tutaj niższa niż u konkurencji i wynosi 4000 zł. 

ReklamaKamperem w stronę słońca! 2
Warto na koniec wspomnieć, że RentCamp zajmuje się również transportem przyczep kempingowych do przepięknej Chorwacji. Jeżeli nie macie ochoty holować dużej jednostki przez wiele kilometrów to warto skorzystać z takiej usługi i cieszyć się nieskrępowanym wypoczynkiem. 


Bartłomiej Ryś13.07.2021 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News