artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Kamperem w stronę słońca!

Kamperem w stronę słońca!

Czas czytania 3 minuty

Każdy z nich ma pięć miejsc do jazdy i aż sześć do spania. Mierzą 7,4 m długości i są w pełni przystosowane do warunków zimowych. Świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów wakacyjnych, ale też można nimi śmiało pojechać na narty. Mowa oczywiście o dwóch kamperach Adria Matrix Axess 670SL, które czekają na swoich klientów w wypożyczalni RentCamp.

Firma nie jest nowa na rynku. Ba, stoi za nią niesamowite doświadczenie - działalność rozpoczęła w 2001 roku od wynajmu pojazdów kempingowych i sklepu caravaningowego. Jej przedstawiciele tę formę wypoczynku znają bardzo dobrze. Od lat zwiedzali Europę i jej kempingi oraz miejscówki „na dziko”. Podróżowali zarówno kamperami jak i przyczepami kempingowymi. Tym samym mogą nie tylko wydać dobrze doposażony pojazd, ale także zaproponować odpowiednią trasę przejazdu uwzględniając indywidualne preferencje klientów.

No właśnie - indywidualne podejście do klienta. Zdałoby się, że to pusty, oklepany slogan. W RentCamp jest inaczej.

Chcemy, aby wyróżniało nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta, jak najmniej związane z dzisiejszym korporacyjnym charakterem większości firm z naszej branży. Staramy się, aby współpraca przebiegła w jak najlepszej atmosferze po to, by każdy mógł cieszyć się w pełni podróżą. Poza tym, bardzo duży nacisk kładziemy na stan i wyposażenie naszych samochodów oraz ich nieskazitelną czystość. Gwarantujemy to, co naszym zdaniem odpowiada w największym stopniu za udany wypoczynek: komfort, bezpieczeństwo, pomoc w każdej kwestii i pozytywną atmosferę.

ReklamaKamperem w stronę słońca! 1
W wypożyczalni znajdziemy dwa samochody półzintegrowane. Każdy z nich może się pochwalić nie tylko wyjątkowym designem, ale przede wszystkim funkcjonalnościami, które docenimy już nawet na etapie pakowania się. Luk bagażowy, dla przykładu, jest największy w swojej klasie. Mamy do niego dostęp z obu stron pojazdu a dodatkowo jest ogrzewany. To oznacza, że możemy tam schować nie tylko krzesła czy stolik kempingowy, ale także buty narciarskie oraz ubrania do wysuszenia. A to przecież dopiero początek długiej listy zalet. Podczas upałów przyda się klimatyzacja. Ta, automatyczna, zainstalowana została w szoferce, ale też mamy do dyspozycji postojową, dachową. Nie brakuje radia z dużym wyświetlaczem oraz nawigacją. RentCamp dorzucił też telewizor z anteną DVBT, bagażnik na cztery jednoślady oraz panele fotowoltaiczne produkujące prąd.

Sama Adria, już w standardzie, oferuje dużą przestrzeń w środku, oddzielne pomieszczenia sanitarne (po jednej toaleta z umywalką, po drugiej stronie kabina prysznicowa), pojemną lodówkę i zamrażarkę oraz ogrzewanie typu combi z dodatkowymi grzałkami elektrycznymi. To naprawdę kamper, w którym nie zmarzniemy przez 365 dni w roku. 

Cennik - tu wszystko jest jasne i klarowne. Podzielony został przez RentCamp na trzy sezony. W najniższym za kampera za dobę zapłacimy 450 zł (minimum 3 dni). W najwyższym (od 16 czerwca do 31 sierpnia) - 650 zł (minimum 7 dni). Wypożyczalnia przewiduje rabaty np. przy wynajmie powyżej 21 dni czy dla stałych klientów. I tyle - żadnych innych, ukrytych kosztów. Warto też wspomnieć, że kaucja jest tutaj niższa niż u konkurencji i wynosi 4000 zł. 

Reklama
Warto na koniec wspomnieć, że RentCamp zajmuje się również transportem przyczep kempingowych do przepięknej Chorwacji. Jeżeli nie macie ochoty holować dużej jednostki przez wiele kilometrów to warto skorzystać z takiej usługi i cieszyć się nieskrępowanym wypoczynkiem. 


Bartłomiej Ryś13.07.20210 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News