artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Warsaw Caravaning Festival. Kup bilety!

Warsaw Caravaning Festival. Kup bilety!

Czas czytania 2 minuty

Druga edycja imprezy caravaningowej Warsaw Caravaning Festival już 13 i 14 maja. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów dla zwiedzających oraz parcel na zlot caravaningowy towarzyszący targom.

Warsaw Caravaning Festival to coroczne wydarzenie dla miłośników kamperów i kempingów, odbywające się na warszawskim Służewcu. W czasie festiwalu można zobaczyć nowe i popularne modele kamperów, przyczep kempingowych, sprzętu kempingowego i akcesoriów, a także skorzystać z licznych atrakcji i prezentacji. Wydarzenie jest okazją do poznania nowych ludzi i nawiązania kontaktów z innymi miłośnikami kempingowania. Tegoroczna odsłona WCF odbędzie się w dniach od 13 do 14 maja.

Bilety i parcele na zlot już dostępne

Na platformie biletowej ToBilet.pl można już zakupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Wejściówki w przedsprzedażowej cenie kosztują 20 PLN.

Dostępne są już również parcele na Zlot Caravaningowy a ich ceny uzależnione są od posiadania przyłącza prądowego. Parcele bez dostępu prądu kosztują 199 PLN, a te wyposażone w przyłącze i prąd 250 PLN.

Zlot rozpoczyna się już w piątek 12 maja. Ekipy będą przyjmowane na terenie Służewca od godziny 15:00

Warsaw Caravaning Festival to doskonały sposób na spędzenie majówki i nowa jakość imprezy caravaningowej. Wiele firm związanych z branżą już dziś wyraziło chęć udziału w II edycji.

Dlatego gorąco zachęcamy do zakupu biletów już teraz. Szczegóły dotyczące wystawców oraz planowanych atrakcji dla uczestników będą stopniowo publikowane od początku marca.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Sprawdzcie jak wyglądała ostatnia edycja WCF.


Szymon Kwiatkowski04.02.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News