ReklamaA1 - katalog ACSI

TARGI

8 miesięcy temu  11.10.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

Data rozpoczęcia: 18.10.2019

Data zakończenia: 20.10.2019

Polski Caravaning na Camper&Caravan Show w Nadarzynie. Zobacz listę atrakcji

18-20 października, Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn. Warto zapamiętać te informacje. To tam odbędą się targi Camper&Caravan Show aspirujące do miana największego i najpopularniejszego wydarzenia w branży turystyczno-caravaningowej. Na miejscu pojawimy się i my, redakcja Polskiego Caravaningu. Na naszym stoisku spotkacie nie tylko ludzi, których na co dzień widzicie w postaci filmików czy tekstów (w magazynie i portalu), ale także masę atrakcji, konkursów i gadżetów. Zaciekawieni?

W halach wystawowych Ptak Warsaw Expo zgromadzą się wszyscy czołowi producenci i dealerzy kamperów, przyczep kempingowych, namiotów i akcesoriów kempingowych. Kilkaset nowych pojazdów, kilkudziesięciu wystawców i oczywiście Zlot Caravaningowy, na którym pojawi się kilkaset załóg - te liczby robią wrażenie na każdym. Na tak dużym wydarzeniu nie mogło zabraknąć nas, redakcji Polskiego Caravaningu.

Nasze stoisko znajdziecie w hali B. Co dla Was przygotowaliśmy?

Przede wszystkim będziecie mogli spotkać (prawie) całą naszą ekipę, której teksty i materiały multimedialne możecie śledzić każdego dnia w magazynie, WWW i profilach social media. Kogo dokładnie - o tym piszemy TUTAJ.

Po raz pierwszy w Nadarzynie zaprezentujemy Skydancer'a, czyli kampera bez dachu, który jest wręcz rozchwytywany na każdych targach caravaningowych w Europie. Teraz przeszedł kolejne zmiany i modyfikacje, więc będziecie mogli zobaczyć pojazd w pełni gotowy do podróży.

Na stoisku będziecie mogli wykupić prenumeratę Polskiego Caravaningu, która teraz oferowana jest w promocji "6+6". Co to oznacza? Każdy prenumerator w cenie 75 zł za rok otrzymuje 6 wydań drukowanego magazynu oraz 6 wydań "PC EXTRA" w formie elektronicznej. To ponad 20 dodatkowych stron do czytania!

Nie zabraknie również strefy "Technologie w Caravaningu", na której pokażemy nowinki takie jak anteny satelitarne czy akumulatory. Pomocą i radą służyć będzie Dariusz Łuczak z serwisu ALPO. 

Dla każdego, kto wypełni krótką ankietę (bezpłatną!) oferujemy pyszną, aromatyczną i oczywiście darmową kawę :) 

Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia w Nadarzynie! 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Polski Caravaning na Camper&Caravan Show w Nadarzynie. Zobacz listę atrakcji

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 10
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony