artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Pod naszym patronatem: X jesienny zlot CamperMajstrów

Pod naszym patronatem: X jesienny zlot CamperMajstrów

Czas czytania 2 minuty

Z wiadomych powodów wiosenny zlot CamperMajstrów nie doszedł do skutku, ale wszystko wskazuje na to, że odbędzie się edycja jesienna. Organizatorzy zapraszają w terminie 25-27 września do ośrodka wczasowego AMW Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim.

CamperMajstry to impreza cykliczna, której forma odbiega nieco od tej, w której organizowane są „typowe” zloty caravaningowe – tu się nie wypoczywa, tu się... pracuje. Przy kamperach, przy przyczepach. Jak bowiem wiadomo, po wiosenno-letnim sezonie zawsze znajdzie się coś do naprawy w „domu na kołach”. Stąd też wrześniowy termin zlotu, dla wielu tożsamy z końcówką sezonu. W przeprowadzeniu przeglądów pomoże jak zawsze Darek Łuczak z firmy Alpo.

Ubiegłoroczna edycja połączona była z pierwszą edycją targów overlandowych „Przygoda na 4 kołach”. Overland to szczególny rodzaj turystyki, łączący caravaning i off-road – ten mariaż okazał się według opinii uczestników strzałem w dziesiątkę, stąd pomysł na ponowną współpracę.

Nie zabraknie części targowej, na której oprócz pojazdów – turystycznych, quadów, samochodów terenowych i SUV-ów – nie zabraknie wyposażenia ekspedycyjnego, ale także szerokiej oferty części zamiennych i usług  z dziedziny podróży cross-country i caravaningu.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, a po szczegóły odsyłamy TUTAJ. Koszt uczestnictwa: 80 zł za dobę, a zatem 160 zł wyniesie nas całkowity koszt zlotu. Zapisy: zlot@przygodana4kolach.pl

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
.


Krzysztof Dulny 27.08.2020
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News