artykuły

TARGI
Reklama2021 Bilbord - exide 27.07-30.09 Sebastian
Pod naszym patronatem: X jesienny zlot CamperMajstrów

Pod naszym patronatem: X jesienny zlot CamperMajstrów

Z wiadomych powodów wiosenny zlot CamperMajstrów nie doszedł do skutku, ale wszystko wskazuje na to, że odbędzie się edycja jesienna. Organizatorzy zapraszają w terminie 25-27 września do ośrodka wczasowego AMW Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim.

CamperMajstry to impreza cykliczna, której forma odbiega nieco od tej, w której organizowane są „typowe” zloty caravaningowe – tu się nie wypoczywa, tu się... pracuje. Przy kamperach, przy przyczepach. Jak bowiem wiadomo, po wiosenno-letnim sezonie zawsze znajdzie się coś do naprawy w „domu na kołach”. Stąd też wrześniowy termin zlotu, dla wielu tożsamy z końcówką sezonu. W przeprowadzeniu przeglądów pomoże jak zawsze Darek Łuczak z firmy Alpo.

Ubiegłoroczna edycja połączona była z pierwszą edycją targów overlandowych „Przygoda na 4 kołach”. Overland to szczególny rodzaj turystyki, łączący caravaning i off-road – ten mariaż okazał się według opinii uczestników strzałem w dziesiątkę, stąd pomysł na ponowną współpracę.

Nie zabraknie części targowej, na której oprócz pojazdów – turystycznych, quadów, samochodów terenowych i SUV-ów – nie zabraknie wyposażenia ekspedycyjnego, ale także szerokiej oferty części zamiennych i usług  z dziedziny podróży cross-country i caravaningu.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, a po szczegóły odsyłamy TUTAJ. Koszt uczestnictwa: 80 zł za dobę, a zatem 160 zł wyniesie nas całkowity koszt zlotu. Zapisy: zlot@przygodana4kolach.pl.


Krzysztof Dulny 27.08.20200

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW