artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian

Dzieli ich niewiele, a łączy - niemal wszystko

Czas czytania 2 minuty
Dzieli ich niewiele, a łączy - niemal wszystko

W ostatni weekend września „Polski Caravaning” wziął udział w imprezie niezwykłej. W dniach 26-28.09 na terenach Hotelu Windsor w Jachrance odbył się IX zlot grupy CamperMajstry połączony z I edycją targów overlandowych „Przygoda na 4 kołach”.

Wydawałoby się, że caravaning tradycyjny oraz terenowy 4x4 to dwa zupełnie różne światy. Zgromadzenie przedstawicieli obu środowisk przyświecało organizatorom tego wydarzenia, którzy chcieli sprawdzić, czy różnice są rzeczywiście aż tak znaczące. Rezultat?

Zlotowicze początkowo z zaciekawieniem obserwowali swoje „domki na kołach” i siebie nawzajem, aby już po chwili wspólnie biesiadować pod markizami czy daszkami namiotów dachowych. Integrowali się wszyscy, od dzieci, przez dorosłych, aż po... zwierzaki. Ognisko, pieczone kiełbaski, gitara, śpiew i długie rozmowy – atmosfera dopisywała. Okazało się, że obie grupy dzieli tak naprawdę niewiele, a prawie wszystko łączy – głównie pasja do podróżowania.

Impreza przebiegła w fantastyczniej, piknikowej atmosferze, którą tworzyli nie tylko zlotowicze, ale i zaproszeni znakomici goście z ludziepodrozuja.pl, wheelchairtrip.com, 3dom.travel – podróżnicy, którzy swoimi opowieściami uświadomili nam, że od marzeń do ich realizacji dzieli nas głównie podjęcie decyzji i działanie.

Dodajmy, że na części targowej wystawiało się wielu przedstawicieli branży caravaningowej oraz wyprawowej 4x4, a prezentowany przez nich asortyment spotkał się z dużym zainteresowaniem.

ReklamaDzieli ich niewiele, a łączy - niemal wszystko 1


Redakcja22.10.20191 zdjęć 42
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News