artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Xplorecamp
Xplorecamp

Niezwykły kamper terenowy na naszym stoisku

Poznajcie markę Xplorecamp - to polski producent samochodów kempingowych przeznaczonych do jazdy w nawet najtrudniejszym terenie. Takim kamperem możemy zwiedzić nie tylko Europę, ale i cały świat. Z przyjemnością informujemy, że to właśnie Xplorecamp będzie główną atrakcją naszego stoiska podczas targów Camper&Caravan Show w Nadarzynie.

Kamper bazuje na Mercedesie Unimogu. Mamy więc do dyspozycji świetną, bardzo komfortową bazę zdolną do brodzenia do głębokości 1,2 m. Rama jest całkowicie spawana a układ napędowy jest obudowany dla długiej żywotności. Pod maską pracuje silnik OM 934 LA o mocy aż 231 koni mechanicznych i momencie obrotowym na poziomie 900 Nm. To prawdziwy potwór.

Na tak zwanej „parce” znajdziemy natomiast pełnowymiarową zabudowę kempingową, oczywiście specjalnie przygotowaną pod warunki bytowania „na dziko”. Nie zabrakło dużej części salonowej, stolika, mnóstwa szafek, przestrzeni kuchennej, klimatyzacji. Za szklanymi drzwiami znajdziemy też kabinę prysznicową, umywalkę oraz toaletę. Całość prezentuje się bardzo dobrze.

Rewelacyjnego kampera będziecie mogli zobaczyć na naszym stoisku podczas targów Camper&Caravan Show. Zapraszamy do hali F3 na stand oznaczony numerem 205. 


Bartłomiej Ryś06.10.20210 zdjęć 7