artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper

GLOBalnie 2017 – podsumowanie targów w Katowicach

Czas czytania 2 minuty
GLOBalnie 2017 – podsumowanie targów w Katowicach

Za nami wydarzenie o charakterze biznesowo-konsumenckim.  W Międzynarodowym Centrum Kongresowym prezentowane były oferty touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług transportowych i hotelarstwa - kierowane zarówno do indywidualnego, jak i biznesowego klienta. 

W imprezie wzięło udział prawie 200 wystawców. Stoiska narodowe oraz największe atrakcje turystyczne zaprezentowały: Tunezja, Słowacja, Włochy, Ukraina i Litwa. 

Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017 

Trzydniowy program imprez towarzyszących obfitował w liczne spotkania z podróżnikami, m.in. Aleksandrem Dobą i Jakubem Poradą oraz blogerami z branży turystycznej. Nie zabrakło także występów artystycznych zespołów regionalnych z krajów i regionów mających swoje przedstawicielstwa na targach. Wyjątkowych emocji dostarczyła strefa The World Game 2017 - organizacji, która zajmuje się promocją nieolimpijskich dyscyplin sportowych. Na targach odbyły się liczne degustacje regionalnych specjałów, występy taneczno-muzyczne, pokazy twórczości ludowej oraz warsztaty.

Nagrody dla zwiedzających

Prawdziwą gratką dla odwiedzających okazały się konkursy, w których nagrodami były m.in. tygodniowy pobyt w domku campingowym nad włoskim jeziorem Garda ufundowany przez włoską sieć campingów Elite Club Vacanze, dwuosobowa wycieczka do Tunezji oraz trzy vouchery weekendowe, a dla miłośników uzdrowisk słowackie uzdrowisko Piestany przygotowało dwudniowy pobyt dla dwóch osób.

ReklamaŚródtekstowy 1 elcamperos 28.03-23.04 Sebastian


Administrator04.04.20170 zdjęć 16